کد مطلب: 

238697
پاسخ وزیر ورزش به کاپیتان استقلال؛ استرا برمی‌گردد
مسعود سلطانی‌فر در گفت‌وگو با کاپیتان استقلال خبر از بازگشت سرمربی آبی‌پوشان به ایران داد.
پاسخ وزیر ورزش به کاپیتان استقلال؛ استرا برمی‌گردد

به گزارش ایلنا، در حالیکه تیم استقلال تهران آماده مسابقه هفته پانزدهم لیگ برتر می‌شود وضعیت بازگشت سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان هنوز مشخص نیست. آندره‌آ استراماچونی که از سفرش به میلان شش روز می‌گذرد خواستار روش حقوقی برای پرداخت دستمزدش بود و شب گذشته مبلغ مورد نظرش از ترکیه به ایتالیا واریز شده است. واریز پول از سوی باشگاه استقلال برای استراماچونی در حالی صورت گرفت است که وزارت ورزش و جوانان، سفیر ایتالیا در ایران و سفارت ایران در کشور ایتالیا در تسریع روند این پروسه نقش پررنگی داشته‌اند.

پس از اینکه وزیر ورزش و جوانان با تماس‌های صورت گرفته با مقامات ذیربط به دنبال مرتع ساختن مشکلات تیم استقلال شده بود تا استراماچونی به ایران برگردد، امروز مسعود سلطانی فر فرصت مناسبی داشت تا شرایط تیم را از کاپیتان آبی پوشان جویا شود.

سلطانی فر صبح امروز با وریا غفوری در تماسی تلفنی از شرایط بازیکنان استقلال پیش از بازی با شاهین بوشهر باخبر شد و در گفتگویی که حدود ۴۰ دقیقه به طول انجامید از غفوری درخواست کرد تا با آرامش بازیکنان را تا زمان بازگشت به ایران به عنوان بازیکن باتجربه حفظ کند. غفوری به عنوان کاپیتان استقلال با تشریح وضعیت تیم، در صحبت‌های مطرح شده با وزیر درخواست کرد تا مشکلات آن‌ها هرچه سریعتر برطرف شود تا بدون مشکل مسابقات را ادامه بدهند.

نکته جالب گفت‌وگوی سلطانی فر و کاپیتان استقلال این بوده که غفوری از فصل گذشته با انتقاد‌های صریح از وزارت ورزش و جوانان مورد توجه قرار گرفته بود، اما امروز در فضایی کاملا دوستانه اظهاراتش را مطرح کرده است و با اطمینان خاطر او مبنی بر بازگشت استراماچونی مواجه شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-12-14 14:43

افزودن دیدگاه جدید