کد مطلب: 

238537
از تنهایی آبی‌پوشان دلم گرفت/«وریا» کاپیتانی تمام عیار است
پیشکسوت استقلال که امروز در محل تمرین این تیم حاضر شده بود، گفت: از این حضور دلم گرفت چون تنهایی تیم و بازیکنان را با همه وجود احساس کردم.
از تنهایی آبی‌پوشان دلم گرفت/«وریا» کاپیتانی تمام عیار است

به گزارش مهر، رضا حسن زاده اظهار داشت: امروز در محل تمرین استقلال حاضر شدم تا دیداری با بازیکنان داشته باشم اما واقعا دلم گرفت. از این که این تیم را اینقدر تنها دیدم حالم گرفته شد. بچه‌ها غریبانه تمرین می‌کردند و هر کدام از اعضای تیم از کوچک تا بزرگ سعی داشتند یک گوشه کار را بگیرند.

سرمربی امیدهای آبی پوشان بیان داشت: در واقع رفتم سر تمرین تا به بچه‌ها بگویم ما پیشکسوتان کنار آنها هستیم و آنها را تنها نمی‌گذاریم. خواستم کمی به آنها دلگرمی بدهم و دیدم که خوشبختانه روحیه بچه‌ها خیلی خوب است.

وی افزود: وریا خیلی برای این تیم زحمت می‌کشد. او این روزها به خوبی نقش یک کاپیتان تمام عیار و ششدانگ را بازی می‌کند. خدا می‌داند اگر وریا هم نبود برای این تیم چه اتفاقی می‌افتاد.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: با بچه‌ها صحبت کردم و به آنها گفتم حالا که با این سختی به صدر جدول رسیدید سعی کنید هنگام بازی تمرکز زیاد داشته باشید و این موقعیت را حفظ کنید. همه بازیکنان با یکدیگر هم قسم شدند که این بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذارند تا این صدرنشین به راحتی از دست نرود.

حسن زاده با تاکید بر تعیین تکلیف هرچه زودتر مدیریت در استقلال گفت: امیدوارم وزارت ورزش در کمترین زمان بهترین تصمیم را بگیرد تا این تیم بیشتر از این دچار ضرر و خسارت نشود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-12-11 20:40

افزودن دیدگاه جدید