کد مطلب: 

236322

واکنش سرمربی سپاهان به اعتراض استقلالی‌ها

امیر قلعه‌نویی امروز در برنامه سلام صبح بخیر از بازی تراکتورسازی و استقلال تعریف و تمجید کرد و همچنین استراماچونی و دنیزلی را دو چهره‌ای خواند که به فوتبال ایران وزن داده‌اند.
واکنش سرمربی سپاهان به اعتراض استقلالی‌ها

به گزارش خبرآنلاین، سرمربی سپاهان در بخشی از حرف های امروز خود در شبکه سه درباره اعتراض استقلالی ها با برنامه فشرده لیگ برتر چنین واکنشی داد: «این موضوع برای همه یکسان است و وقتی که همه درگیر فشردگی هستند گلایه نداریم. ما امکانات لازم را  از نظر رفت و آمد، زمین های تمرین و مسابقه و ریکاوری نداریم و تیم ها تحت فشار هستند و به این شرایط عادت نکرده اند. اما اگر امکانات افزایش پیدا کند و دستگاه های ریکاوری داشته باشیم که در عرض سه دقیقه بدن را آماده مسابقه می کند، زمین های تمرین و مسابقه مان بهبود پیدا کند اوضاع بهتر می شود.» قلعه نویی در این برنامه توضیحات دیگری هم داد؛

حق با همه است

آقای یحیی گل محمدی از زمین های مسابقه گلایه کرده و حق هم دارد. وقتی برای بازیکنی یک میلیارد هزینه شده و مربی برای 20 بازی روی او حساب کرده اما در این زمین ها او رباط پاره کند، مربی باید چه کند؟ بخشی حق با سازمان لیگ است و بخشی هم مشکلات مربیان و باشگاه ها است.

گل ما سالم بود

از نتایج دو هفته گذشهت سپاهان ناراحت هستیم اما از نوع بازی نه. مردم همه چیز را می بینند و از بازی های ما لذت می برند چه درباره گردش توپ و... بازی با پارس جنوبی را ببینید، ما در هر دو بازی اخیر می توانستیم برنده باشیم. گل ما در این بازی سالم بود که آفساید گرفته شد. یک صفر جلو بودیم و زیبا بازی می کردیم و مترصد زدن گل دوم بودیم. آن وقت ناگهان پنالتی گرفتند که من تا به حال ندیده بودم. البته تیم داوری پاک و باصداقت بود و اگر اشتباهی هم داشتند سهوی بوده اما به هر حال تیم از حالت خود درآمد. وقتی دوباره در جریان بازی قرار گرفت گل سالم تیم را نگرفتند و این روحیه تیم را بهم می ریزد. من هم از آقای کمال وند که قبل بازی زنگ زد و گفت حتی حاضریم زمین مسابقه را برای تمرین بدهیم و هم مردم تشکر می کنم.

با ظلم مبارزه می کنم

من هزار بار دیگر اینها را می گویم و هزار بار دیگر هم با ظلم مبارزه می کنم. پارسال هم هواداران خوب جم به ما اسکان دادند. در فوتبال ما این چیزها گم شده است. ما در این دو هفته از داوری ضربه خوردیم و چهار امتیاز از دست دادیم اما در بازی با ذوب آهن  سود بردیم. با این حال از آقای ممبینی و همه داوران تشکر می کنم. آنها واقعا مظلوم هستند و رفت و آمد و پرداختهایشان با مشکل روبرو است. ولی من نوع داوری ها را جور دیگری می بینم البته خطاها سهوی است.

به استقلالی ها تبریک می گویم

دیروز من بازی استقلال و تراکتورسازی را دیدم، خود من دو سال آنجا بودم و به نتیجه کاری ندارم. به استقلالی ها تبریک می گویم  و بازی که 6 تا گل داشته باشد بازی خوبی است حالا استقلال برد که تبریک می گویم. وقتی حضور جمعیت و بازی را می بینی آدم باید لذت ببرد و من به عنوان کسی که 40 سال است در فوتبال هستم هم گل دیدم هم حضور جمعیت و بازی خوب دیدم و لذت بردم و فوتبال ما باید به این سمت برود.

استراماچونی و دنیزلی به فوتبال مان وزن داده اند

دنیزلی یکی از بزرگترین مربیان تاریخ است که آمده و استراماچونی هم همینطور و اینها به فوتبال ما وزن داده اند. یقینا بازی سپاهان و تراکتور جزو بازی های خوب خواهد بود. امیدواریم سه شنبه این اتفاق بیفتدو سوای نتیجه هر دو تیم بتوانند بازی خوبی ارائه بدهند و سوای نتیجه بتوانیم قشنگی های فوتبال را نشان بدهیم. فوتبال برد و باخت دارد و تمام می شود و می رود و چیزی که می ماند قشنگی فوتبال است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-11-02 10:26

افزودن دیدگاه جدید