کد مطلب: 

221948
زن تهرانی 3 روز در خانه دوست شوهرش زندانی بود! (+عکس)
مرد جوان برای گرفتن طلب میلیونی‌اش دست به ربودن زن دوستش کرد. زن جوان پس از 3 روز اسارت در خانه دوست شوهرش توانست راه فرار پیدا کند.
زن تهرانی 3 روز در خانه دوست شوهرش زندانی بود! (+عکس)

به گزارش رکنا، سرهنگ رسول جهانی رییس کلانتری 130 نازی‌آباد گفت: روز 3 آذرماه سال جاری مردی با مراجعه به کلانتری 130 نازی آباد و طرح شکایت با موضوع فقدانی همسرش اعلام داشت که همسر 32 ساله ‌اش پس از خروج از خانه تا کنون به محل سکونتش مراجعه نکرده و پاسخگوی تماس های تلفنی وی و سایر اعضای خانواده اش نیز نمی باشد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "فقدانی" اقدامات برای پیدا کردن فقدانی در دستور کار تیم تجسس ویژه کلانتری قرار گرفت و با آغاز تحقیقات پلیسی، ماموران مطلع شدند که شاکی پیامکی با مضمون مطالبه 200 میلیون تومان در قبال آزادی همسرش دریافت کرده است.

همزمان با مشخص شدن موضوع آدم ربایی و تلاش برای اخاذی 200 میلیون تومانی از شاکی، در 9 آذر ماه در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع درگیری بین زن و مردی در محدوده خیابان شقایق به کلانتری 130 نازی آباد اعلام شد که بلافاصله نزدیکترین تیم گشت کلانتری برای بررسی موضوع در محل حاضر شد.

سرهنگ رسول جهانی عنوان کرد: با حضور ماموران کلانتری در محل، خانم جوانی به مأموران مراجعه و اظهار داشت: 3 روز قبل در خانه بودم که ناگهان زنگ خانه به صدا در آمد، پشت آیفون یکی از دوستان همسرم را دیدم و چون او را می شناختم در را برایش باز کردم. با ورود این مرد به خانه ناگهان وی شروع به ضرب و جرح من کرد و به زور مرا سوار خودرو کرده و به مکانی نامشخص برد.

این خانم در ادامه اظهارات خود به ماموران کلانتری، گفت: این شخص مرا در خانه‌ای در محدوه عبدل آباد به مدت 3 روز زندانی کرد و تلاش های من نیز برای فرار فایده ای نداشت تا اینکه در این مدت متوجه شدم او از همسرم مبلغ 200 میلیون تومان در قبال آزادی من درخواست کرده است. تاکنون چندین مرتبه برای فرار اقدام کردم و هربار متهم مانع می شد ولی امروز از غفلت وی استفاده کردم و موفق به فرار شدم و خودم را به این محل رساندم اما این شخص قصد ربودن مجدد مرا داشت که اینبار با او درگیر شدم.

سرهنگ جهانی با اشاره به اعتراف صریح متهم به ارتکاب آدم ربائی، افزود: متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتا اعتراف کرد که با شوهر زن جوان اختلاف مالی دارد و به این انگیره اقدام به آدم ربایی همسر دوستش کرده است. در حال حاضر نیز، متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2018-12-04 01:27

افزودن دیدگاه جدید