کد مطلب: 

218523

قلعه نویی: متأسفانه مسئولین به خوزستان توجه نمی‌کنند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازی سختی مقابل نفت مسجد سلیمان داریم و می‌خواهیم مقابل این تیم نتیجه بگیریم.
قلعه نویی: متأسفانه مسئولین به خوزستان توجه نمی‌کنند

به گزارش خبرورزشی، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص بازی مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: خیلی خوشحالم به شهر اولین‌ها آمدم و تشکر می‌کنم از باشگاه نفت مسجد سلیمان که زمین تمرین در اختیار ما گذاشتند و ای‌کاش شرایط خوبی برای مردم این شهر با توجه به ثروتی که دارند فراهم شود.

وی در ادامه گفت: بازی سختی داریم با توجه به تغییراتی که تیم نفت داشتند امیدوارم بازی خوبی انجام بدیم.

قلعه نویی در ادامه گفت: بازی سختی مقابل نفت مسجد سلیمان داریم با توجه به اینکه قبلاً رئیسی به عنوان سرمربی این تیم بود و الان مرزبان به عنوان مربی هدایت این تیم را به عهده دارد. سعی کردیم آخرین بازی تیم را آنالیز کنیم برای همین بازی سختی داریم. نمی‌دانیم با چه سبکی مقابل ما بازی خواهند کرد. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا مقابل این تیم نتیجه بگیریم.

قلعه‌نویی در ادامه تأکید کرد: مسجد سلیمان در شهر اولین‌ها حضور دارد شهری که باید با توجه به ثروتی که دارد امکانات خوبی هم برای آن فراهم شود. اگر تیمی بخواهد قدرتمند ظاهر شود باید ابتدا پول داشته باشد تا بتواند بازیکنان خوبی در اختیار داشته باشد. من نمی‌گویم تیم نفت مسجد سلیمان ضعیف است، اما باید به این شهر رسیدگی شود. تیم نفت قدمت زیادی دارد هواداران خوبی از این تیم حمایت می‌کنند. امیدوارم شرایط خوبی برای تیم فراهم شود و مسئولین بیشتر به فکر تیم و هواداران نفت مسجد سلیمان باشد تا نتیجه خوبی در ادامه کسب کند.

وی در ادامه تأکید کرد: مردم ایران، مردم نجیبی هستند، نجیب‌تر از آن شهرستان‌های ایران هستند که همیشه مظلوم واقع شدند مثل استان خوزستان که هشت سال جنگیدند علاوه بر هزینه مالی، هزینه‌های زیادی دادند، اما متأسفانه مسئولین به این استان توجه نمی‌کنند شما اگر به خرمشهر بروید متوجه خواهید شد که هیچ تغییراتی در این شهر به وجود نیامده است. همین اتفاق برای تیم نفت مسجد سلیمان هم افتاده است با توجه به ثروتی که دارند، اما یک هتل که در شأن مردم این شهر باشد وجود ندارد. با توجه به شرایط مملکت که روز به روز سخت‌تر می‌شود امیدوارم مسئولین فکری بیاندیشند تا هم شرایط مملکت و هم شرایط استان بهتر شود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در پایان درباره اینکه در بازی فردا محروم و یا مصدوم دارید گفت: در بازی فردا فقط سیاوش یزدانی را در اختیار نداریم تمام بازیکنان شرایط خوبی دارند و می‌توانند به ما کمک کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2018-09-26 20:23

افزودن دیدگاه جدید