کد مطلب: 

12005

بهشت پنت هاوس نشینان پایتخت کجاست؟

در این خیابان تعداد پنت هاوس های ساخته شده به نسبت دیگر برج های نقاط و محلات مختلف تهران بیشتر است. فرزاد دلیری که او را به عنوان معروف ترین طراح و سازنده اغلب پنت هاوس های پایتخت می شناسند در یکی از برج های همین خیابان زندگی می کند و کریم باقری هم در یکی از پنت هاوس های این خیابان ساکن است.
بهشت پنت هاوس نشینان پایتخت کجاست؟
 

به گزارش سیتنا (CITNA.IR) به نقل از همشهری اقتصاد، وارد محله نیاوران می شویم. از میدان یاسر به سمت شمال ادامه مسیر می دهیم، نزدیک محله جماران به سه راه یاسر و سپس خیابان صادقی قمی می رسیم و کمی بعدتر خیابان بوکان خود را به ما نشان می دهد، آن هم تا گلابدره. می ایستیم و ناخودآگاه سروگردن مان به سمت آسمان بالا می رود. در دو سوی خیابان برج های چندین طبقه ای را می بینیم که بر بالای خود یک واحد پنت هاوس را میزبانی می کنند.

 

789657960.JPG

این جا بهشت پنت هاوس نشینان پایتخت است. در این خیابان تعداد پنت هاوس های ساخته شده به نسبت دیگر برج های نقاط و محلات مختلف تهران بیشتر است. فرزاد دلیری که او را به عنوان معروف ترین طراح و سازنده اغلب پنت هاوس های پایتخت می شناسند در یکی از برج های همین خیابان زندگی می کند و کریم باقری هم در یکی از پنت هاوس های این خیابان ساکن است. خیابان بوکان را به پیش می رویم و سربالایی آن این امکان را به بیننده می دهد که نمای بهتری از برج های آن را ببیند. سازندگان این برج ها تلاش کرده اند از مصالح و منابع کم نگذارند و از بهترین شیرآلات خارجی و دستگیره های آب طلا داده شده استفاده کنند. کمی می ایستیم و آدرس پنت هاوس های عرضه شده برای فروش را بررسی می کنیم.
 
در سر راه یاسر، برج سفیر به شماره38 قرار دارد. پنت هاوس این برج 450مترمربع زیربنا و دور تا دور آن تراس است. مجهز به سونا، جکوزی، استخر، شیرینگ زباله، آسانسور حمل ماشین، در کددار، شیرآلات آب طلا و روف گاردن است. مالک قیمت فروش هر مترمربع آن را 15میلیون تومان اعلام کرده است. هنوز از سه راه یاسر دور نشده ایم که در خیابان محمودی یکم به پلاک38 می رسیم.

پنت هاوس این برج 350مترمربع زیربنا دارد و دوبلکس است. متراژ تراس آن 365مترمربع بوده و از میان تمامی امکانات و مزایای یک پنت هاوس فقط استخر و آسانسور حمل ماشین ندارد. مالک آن را به قیمت هر مترمربع 15میلیون تومان برای فروش عرضه کرده است. به خیابان بوکان بازمی گردیم و در انتهای آن به خیابان کوهسار پلاک 1+12 می رسیم. پنت هاوس این پلاک 600مترمربع زیربنا دارد و قیمت هر مترمربع آن 18میلیون تومان است.
 
از منطقه نیاوران به سوی کامرانیه می آییم. بالاتر از چهارراه کوه نور، برج رولکس قرار دارد که علی دایی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ساکن یکی از پنت هاوس های همین برج است. زیربنای این واحد1717 مترمربع و قیمت هر مترمربع آن بالغ بر 25میلیون تومان است. پنت هاوس دایی دارای استخر روی بام، سونا، جکوزی، آسانسور اختصاصی حمل ماشین به داخل واحد، آسانسور نفربر اختصاصی، دستگیره ها و شیرآلات آب طلا، سیستم سرمایشی و گرمایشی از کف، مبدل برق از انرژی خورشیدی، آشپزخانه مبله، سیستم ضدحریق، سیستم صوتی، زمین ورزشی و باغچه است.  کامرانیه را به سمت میدان تجریش و منطقه زعفرانیه ادامه مسیر می دهیم. ابتدا وارد خیابان فیروزکوه و سپس خیابان نیازاده می شویم.
 
نبش کوچه سپید به برج الگانس می رسیم. در طبقه14 این برج پنت هاوسی با زیربنای 950مترمربع ساخته شده که دور تا دور آن تراس است. این خانه سونا، جکوزی، استخر، شیرین زباله، آسانسور حمل ماشین، در کددار و روف گاردن دارد. قیمت پیشنهادی آن هم در هر مترمربع 19میلیون تومان است. چون به آدرس خیابان ولنجک نزدیک شده ایم، نرسیده به تله کابین، برج مروارید را می بینیم که طبقه26 آن پنت هاوس عرضه شده برای فروش با قیمت هر مترمربع 18میلیون تومان است.
 
این خانه فقط آسانسور حمل ماشین ندارد، ولی از دیگر امکانات مرسوم یک پنت هاوس بهره مند است.  هنوز 3 آدرس دیگر باقی مانده است. از مسیر بزرگراه چمران به منطقه الهیه می آییم. ابتدا در خیابان تختی، نبش بن بست نصیبی پلاک58، پنت هاوسی را می بینیم که 1200مترمربع زیربنا دارد. قیمت هر مترمربع آن 25میلیون تومان و دارای استخر روی بام، سونا، جکوزی، آسانسور اختصاصی حمل ماشین به داخل واحد، آسانسور نفربر اختصاصی، دستگیره ها و شیرآلات آب طلا، سیستم سرمایشی و گرمایشی از کف، مبدل برق از انرژی خورشیدی، آشپزخانه مبله، سیستم ضدحریق، سیستم صوتی، زمین ورزشی و باغچه است.
 
الهیه را به سمت پایین پشت سر می گذاریم، وارد خیابان فرشته(فیاضی) می شویم. کمی بعدتر به خیابان چناران و برج چناران می رسیم. طبقه20 این برج پنت هاوسی با تمامی امکانات به همراه زمین تنیس و پیست دوچرخه سواری قرار دارد که قیمت پیشنهادی هر مترمربع آن 30میلیون تومان اعلام شده است. از خیابان فرشته به سمت پایین برمی گردیم، عرض بزرگراه مدرس را طی می کنیم و در سراشیبی بلوار آفریقا وارد خیابان مریم می شویم. پلاک27 این خیابان پنت هاوسی با زیربنای 400مترمربع و 150مترمریع تراس دارد. این خانه جردنی به جز استخر و آسانسور حمل ماشین، از دیگر امکانات یک پنت هاوس برخوردار بوده و قیمت هر مترمربع آن به اظهار فروشنده 12میلیون تومان است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-06 17:53

دیدگاه‌ها

تصویر Anonymous
شيكترين جاي خانه .ويا خانه بسيار شيكوتجملي .معناي پنت هوس است
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03
تصویر Anonymous
تو رو خدا یکی به من لر پشت کوهی بگه ترجمه فارسی پنت هاوس چیه؟ کلاس ایرانیها دنیا رو کشته.
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03
تصویر Anonymous
حداقل با فتوشاپ اون پرچم امريكا رو برميداشتي باور مي كرديم اين عكس متعلق به ايرانه!
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03
تصویر Anonymous
داداش لر عزيزم. پنت هاوس يعني اينكه مخت سوت قطار مي كشه وقتي معني اش رو مي فهمي. وقتي ميفهمي علي دايي و كريم باقري كه يك عمري هوادارشون بوديم كجا زندگي مي كنن و من و تو كجا زندگي مي كنيم!! پنت هاوس يعني يك استاد دكتراي دانشگاه حقوق كامل يك ساله خود را براي يك متر مربع از بالكن اين ساختمان بايد بده. خدايا! به من الهام كن پنت هاوس يعني كابوسي كوتاه در خوابي آشفته براي ديركرد اجاره دويست هزار توماني خانه اي سي متري 40 ساله ساخت بدون آشپزخانه و با حمام و دستشويي مشترك با 3 همسايه ديگر در ته ميدون شوش.
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03
تصویر Anonymous
ادمهای ابله ! شما بخاطر یه مشت لات بی هنر بنام فوتبالیست با چافو بجون هم بیفتید و از دهن زن و بچه تون بزنین و بلیت استادیوم بخرین اونوقت اونا تو پنت هاوسشون بریش شما ها بخندن !
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03
تصویر Anonymous
آيا هيچكسي در ايران به غير از اين دو فوتباليستي كه از آنان نام برده شده در اين خانه ها زندگي نمي كند اين بزرگان فوتبال آنقدر دل مردم فوتبال دوست را شاد كرده اند و براي مملكت افتخار آور ده اند كه همه شاهديم مگر از قيمتهاي فوتباليست هاي اروپائي با خبر نيستيم هر يك از اين افراد سالهاي زيادي در باشگاه هاي خارجي بازي كرده اند و اندوخته هاي آنها ميتواند زندگي مرفهي را برايشان فراهم نمايد . گواراي وجود مباركشان باد.
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03
تصویر Anonymous
بخدا قسم هم در این دنیا وهم دراخرت جواب وعقاب سختی دارند انکسانیکه پولهای بیت المال مسلمین را به این ارازل وناخلفان فوتبالیست بدهندتا انهااینگونه زندگی کنند .باپول یک پنت هاوس این بچه سوسولها میتوان حدود 1000 جوان مومن وباتقوای ایران اسلامی را صاحب خانه کرد کجاست عدالت اسلامی که شعار محوری انقلاب اسلامی وشهیدان عزیزمان بود
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03
تصویر Anonymous
بالترین طبقه ی یک برج که دارای بهترین چشم انداز و امکانات رفاهی و تراس بسیرا بزرگ است را پنت هاوس میگن عزیز
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03
تصویر Anonymous
امام علی (ع) فرموده اند: هر کجا کاخی بر پاست لاجرم کوخی هم در کنار ش برجاست .
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید