کدخبر :11515 پرینت
25 آذر 1392 - 21:06

علت محجبه شدن مشهورترین مانکن دنیا +عکس

متن خبر

یک خانم مالزیایی غیر مسلمان که پیش از این مدل و مانکن شوهای مختلف بود، با محجبه شدن اعلام کرد: ارزش من بیش از آن است که بدنم را به دیگران نشان دهم و با حجاب، احساس شادی، محافظت و امنیت می کنم.

 

به گزارش سیتنا، روزنامه استار مالزی نوشت: فلیکسیا ییپ در یک مطلب که در صفحه شخصی اینترنتی خود منتشر کرده، نوشته است که از اینکه مدل های دیگر به من به عنوان یک الگوی موفق نگاه می کردند دیگر احساس افتخار نمی کنم.

 

گفتنی است؛ تغییر رفتار وی پس از مخالفتش برای چاپ تصویر وی با لباس های شنا و دیگر لباس ها روی مجلات مردان صورت گرفت.

 

Mannequin-incredibly-famous-Muslim-world-Photos.jpg
 
وی اظهارتاسف کرد که پیش از این به واسطه شغلش همیشه از دید مردان به عنوان ملعبه ای بوده است که هرگز درباره ازدواج با وی فکر نمی کردند.

 

وی گفت که به خاطر شغل پیشینش همیشه از این که از وی فقط برای رفتارهایی از قبیل روابطه جنسی، صرف مشروب و سیگارکشیدن سوء استفاده می شده، همواره ابعاد شخصیتش فرو می ریخته است.

 

این خانم 26 ساله گفت: چند ماه پیش زمانی که برای تبلیغی تجاری حجاب را رعایت کردم، احساس آزادی نمودم و اکنون نیز هر زمان حجاب دارم احساس شادی و امنیت بیشتری دارم.

 

وی گفت: من تشخیص دادم که بدنبال پوشاندن خود باشم و اکنون معتقدم زمانی که انسان رشد می کند، خردمندتر می شود.

 

وی گفت: با رعایت حجاب احساس شادی، حفاظت و امنیت می کند.

 

وی همچنین ادعای اینکه او دین خود را نیز تغییر داده است رد کرد و گفت: در قالب دین پیشین خود تصمیم به رعایت حجاب گرفته ام و همچنان به کار خود در قالب یک مدل اسلامی ادامه می دهم.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.