کدخبر :10363 پرینت
08 آبان 1392 - 19:57

باز شدن پای ظریف به سریال ضدایرانی "هوم‌لند"+ تصاویر

متن خبر

پس از مرحوم "ناصر حجازی" این بار نوبت به "جواد ظریف" رسید تا در سریال ضد ایرانی مورد علاقه باراک اوباما به او اشاره شود. بیلبوردهای "صداقت آمریکایی" در حالی برای دلخور نشدن طرف آمریکایی از خیابان‌های تهران جمع شد که موج اهانت به مسؤولان و نمادهای ایرانی در سریال آمریکایی محبوب "باراک اوباما" تداوم دارد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از شیرازه، در تازه‌ترین این اقدامات، سریال آمریکایی "هوم‌لند" (Homeland) در قسمت پنجم از فصل سوم خود‌، یک ایرانی با نام مستعار زرین Zarin را وارد ماجرای این سریال کرد. نکته جالب اینکه این نام بسیار شبیه نام وزیر خارجه ایران دکتر ظریف است و تنها یک حرف با نام فامیلی ایشان تفاوت دارد و نکته جالب اینکه تیپ ظاهری فردی که زرین نامیده می‌شود بی‌شباهت به وزیر خارجه کنونی ایران (با عینک و ریش پروفسوری) نیست که البته مشابهت نام خانوادگی "جوادی" با "جواد" (نام کوچک وزیر امور خارجه کشورمان) نیز در القای این مشابهت بی‌تأثیر نیست.

 

7654.jpg

 

در داستان سریال هوملند، زرین نام مستعار فردی به نام "مجید جوادی" است که یکی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاون پیشین وزارت اطلاعات معرفی می‌شود  که در انفجار مقر سازمان سیا در آمریکا نقش اصلی را بر عهده دارد. انفجار مرکز یهودیان در آرژانتین، ماجرای میکونوس در آلمان و انفجار برج‌های الخبر در عربستان سعودی، همه به آقای زرین نسبت داده می‌شوند. در ادامه متوجه می‌شویم که زرین پیش‌تر مأمور ساواک نیز بوده و با آمریکایی‌ها تعامل داشته است‌.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.