کد مطلب: 

248290
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی :
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این که مدت زمان انتظار برای صدور کارت سوخت حداکثر سه ماه است، گفت: درخواست‌های ماه اردیبهشت بطور کامل صادر شده و هم اکنون در حال صدور درخواست‌های ماه خرداد هستیم.
حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت سوخت خودرو‌های شخصی، سه ماه است/ هم‌اکنون درخواست‌های خرداد ماه در حال انجام است/ مراتب را از درگاه epolice.ir و با وارد کردن شماره پلاک خودرو، پیگیری کنید

به گزارش سیتنا، فاطمه کاهی پیرامون مدت زمان انتظار برای صدور کارت سوخت، گفت: زمان صدور حداکثر سه ماه است. درخواست‌های ماه اردیبهشت بطور کامل صادر شده و هم اکنون در حال صدور درخواست‌های ماه خرداد هستیم.

وی با رد برخی ادعا مبنی بر تاخیر 6 ماهه صدور کارت سوخت المثنی، افزود: حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت سوخت سه ماه است و اگر کسی پس از سه ماه کارت سوخت به دستش نرسید، باید مراتب را از درگاه اینترنتی epolice.ir و با وارد کردن شماره پلاک خودرو، پیگیری کند.

کاهی گفت: ممکن است یکی از دلایل تاخیر در ارسال کارت سوخت، حضور نداشتن متقاضی در آدرس قید شده به هنگام مراجعه مامور پست باشد، بنابراین متقاضیان می‌توانند با استعلام کارت سوخت خود در سامانه پلیس، از محل نگهداری کارت خود در مراکز پست مطلع شوند و برای دریافت آن اقدام کنند.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأخیر به‌وجود آمده در فرآیند صدور و ارسال کارت سوخت را به دلیل شرایط ویژه شیوع کرونا در کشور دانست و گفت: پیش از این حداکثر مدت انتظار برای صدور کارت سوخت کمتر از دو ماه بود، اما با شرایط بوجود آمده این مدت انتظار به حدود سه ماه افزایش یافته است.

وی با تأکید بر اینکه این افزایش زمان صدور کارت سوخت تنها مربوط به خودرو‌های شخصی است، تأکید کرد: مدت انتظار صدور کارت سوخت خودرو‌های عمومی همچون گذشته بوده و وقفه‌ای در این زمینه به‌وجود نیامده است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه