کد مطلب: 

233530
نمایشگاه ITU Telecom World 2019؛
پاویون ملی ایران در نمایشگاه 2019 ITU Telecom World در کنار سایر پاویون‌های ملی کشورهای مختلف دنیا و شرکت‌های صاحب نام حوزه‌ی ICT که با حضور دبیرکل اتحادیه‌ی جهانی مخابرات و وزرا و مقامات ارشد مخابراتی از کشورهای مختلف دنیا برپاست، از 9 تا 12 سپتامبر 2019 معادل 18 تا 21 شهریور 1398 در شهر بوداپست مجارستان میزبان بازدیدکنندگان از این رخداد معتبر بین المللی در حوزه‌ی ICT است.
برپایی پاویون ملی ایران در معتبرترین و مهمترین رخداد نمایشگاهی سالیانه‌ی ITU / نمایش تکنولوژی‌های روز دنیا با محوریت AI ،IoT، بلاکچین، بیگ دیتا و 5G

به گزارش خبرنگار سیتنا، نمایشگاه 2019 ITU Telecom World به عنوان معتبرترین و مهمترین رخداد نمایشگاهی سالیانه‌ی ITU با حضور دبیرکل اتحادیه‌ی جهانی مخابرات و وزرا و مقامات ارشد مخابراتی از کشورهای مختلف دنیا، از 9 تا 12 سپتامبر 2019 معادل 18 تا 21 شهریور 1398 در شهر بوداپست مجارستان برپاست.

وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو ITU که برای حضور در نمایشگاه و اجلاس بین المللی اتحادیه‌ی جهانی مخابرات، در مجارستان حضور یافتند، ضمن حضور در نمایشگاه ITU Telecom World 2019 و فروم های جنبی این نمایشگاه، پیرامون مباحث روز حوزه‌ی ارتباطات به بحث و ارائه‌ی مطالب خواهند پرداخت.

شرکت‌های حاضر در نمایشگاه تلکام بوداپست به ارائه‌ی جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا با محوریت هوش مصنوعی (AI)، اینترنت اشیاء (IoT)، بلاکچین (Blockchain)، بیگ دیتا (Big Data) و نسل پنجم شبکه‌ی همراه (5G) می‌پردازند.

این رویداد به سیاست گذاران حوزه ارتباطات اجازه می دهد تا بتوانند درباره‌ی مهمترین مسائل روز جهان در زمینه‌ی فناوری اطلاعات با هم به بحث و گفت‌وگو بپردازند و نیازهای کاربران در سراسر جهان را شناسایی کرده و مطابق آن، اقدام به طراحی و تولید وسائل جدید و مدرن ارتباطی کنند.

این رویداد یکی از فرصت‌های طلایی و درخشان برای شرکت های کوچک و متوسط تکنولوژی و تجاری است؛ چراکه بدین وسیله می توانند با سرمایه گذاران و شرکت های بزرگتر دیگری آشنا شده و با طرح ایده خود، محصولات و سهام خود را گسترش دهند و یا شرکای تجاری برای موسسه یا شرکت خود بیابند.

همچنین این رویداد به شرکت‌های محلی کوچک اجازه می دهد تا با گسترش و توسعه فعالیت های خود و تولید انبوه محصولاتشان، وارد بازار جهانی شده و کاربران و مشتریان بین المللی برای خود پیدا کنند.

این نمایشگاه که با دعوت از شرکتهای بزرگ و مطرح جهان در زمینه فناوری اطلاعات برگزار می‌شود، میزبان شرکتهای بزرگی از سراسر دنیا است که فرصت مناسبی برای مؤسسات دانش‌بنیان، پژوهشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری دولتی و غیردولتی مرتبط در حوزه فناوری است تا برای تسریع و شتاب‌دهی به پیشرفتهای حوزه فناوری اطلاعات، هم‌راستا با بزرگترین کشورهای جهان و استفاده از تجربیات آنها گام بردارد.

هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه آشنایی و تبادل فناوریهای روز در حوزه اطلاعات و ارتباطات، ایجاد زمینه رشد و شکوفایی هرچه بیشتر شرکتهای داخلی، سرمایه‌گذاریهای کلان و شناساندن پیشرفتهای انجام شده در حوزه ICT است.

تاکید می‌شود؛ پاویون ملی ایران در نمایشگاه تلکام بوداپست با حضور تعدادی از شرکت‌های بخش دولتی و خصوصی کشورمان، توسط "سیتنا" به عنوان نماینده نمایشگاه های ITU در ایران و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات برگزار شده است.

گفتنی است؛ صندوق نوآوری و شکوفایی و کریدور توسعه‌ی صادرات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تسهیلاتی را برای شرکت‌های دانش بنیان و نوآور واجد شرایط، برای حضور در این نمایشگاه در نظر گرفته اند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه