کد مطلب: 

233653
نمایشگاه 2019 ITU Telecom World؛
در سومین روز برپایی نمایشگاه ITU تلکام بوداپست، المیر ولی زاده، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان با حضور در پاویون ملی ایران در این نمایشگاه و بازدید از توانمندی‌های شرکت‌های دولتی و خصوصی حاضر در پاویون، پیرامون نحوه‌ی گسترش همکاری‌های شرکت‌های ایرانی با اپراتورهای آذربایجانی ابراز تمایل کرد.
گزارش تصویری بازدید معاون وزیر ارتباطات آذربایجان از پاویون ایران در نمایشگاه تلکام بوداپست/ دعوت از شرکت‌های ایرانی برای حضور در نمایشگاه باکوتل؛ ابراز تمایل برای گسترش همکاری‌های شرکت‌های ایرانی با اپراتورهای آذربایجانی

به گزارش خبرنگار سیتنا از بوداپست، در سومین روز نمایشگاه 2019 ITU Telecom World، المیر ولی زاده، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان و تیم همراه، از پاویون ملی ایران در این نمایشگاه بازدید کرد.

در این بازدید، مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی حاضر در پاویون ایران، گزارشی از توانمندی‌هایشان در حوزه‌ی ICT ارائه دادند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان هم ضمن دعوت از شرکت‌های ایرانی برای حضور در نمایشگاه باکوتل، پیرامون نحوه‌ی گسترش همکاری‌های شرکت‌های ایرانی با اپراتورهای آذربایجانی ابراز تمایل کرد.

عکاس: سحر یزدی (Sahar Yazdi)

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه