کد مطلب: 

230360
گلر و کاپیتان استقلالی در استوری‌های جدیدش کسب یک عنوان کشوری را به یک عکاس ورزشی تبریک گفته و با بازنشر پست اینستاگرامی امیر جعفری به حمایت از او برخاست.
حمایت مهدی رحمتی در فضای مجازی از امیر جعفری!

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، مهدی رحمتی کاپیتان و گلر پیشین استقلال که در پی انتقادات اخیر و فشارهای وارده از درون تیم و افکار عمومی تصمیم گرفت به مشهد و تیم پدیده و یحیی گل محمدی بپیوندد، در دو استوری اینستاگرامی ابتدا موفقیت سعید زارعیان، عکاس ورزشی که برای عکسی از بازی ایران و پرتغال که در آن رونالدو و کریم انصاری فرد در حال فریاد زدن بر سر یکدیگر هستند، اشاره کرد و به او تبریک گفت.

همچنین در استوری دیگری، او خطاب به امیر جعفری بازیگر سرشناس استقلالی نوشت تو اثبات شده ای سلطان.

رحمتی ویدئوی  امیر جعفری که در پاسخ به انتقادها برای توضیح حرفهای جنجالی اش درباره پسر وزیر و حق بنز داشتن گفته بود را منتشر کرده است. ویدئویی که در آن امیر جعفری توضیح داده خودش بچه کارگر است و آن حرف‌ها تقطیع شده از مصاحبه ای یک ساعته است و خطاب حرف‌ها خودش بوده اند اما بد برداشت شده است.

او برای آن ویدئوی جنجالی اش حسابی توهین شنید، البته خوش‌شانس بود که ماجرای افشانی پیش آمد و سرگرمی جدیدی در فضای مجازی مطرح شد. جعفری اما با آرام شدن جو در ویدئویی اثرگذار عذرخواهی کرده و توضیح داده است.

رحمتی هم از رسانه میلیونی اش با یادآوری کردن این گفته ها اقلا خواسته استقلالی‌ها این هنرمندشان را شماتت نکنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه