کد مطلب: 

217720
مدیرعامل و مدیرفنی ال جی در سخنرانی افتتاحیه نمایشگاه برلین برای اولین بار از جزئیات استراتژی هوش مصنوعی ال جی پرده برداشتند.
هوش مصنوعی ال‌جی برای یک زندگی بهتر

سیتنا - آقای Jo Seong-jin  مدیرعامل ال جی و دکتر I.P Park مدیر کل فناوری ال جی در سخنرانی افتتاحیه نمایشگاه IFA 2018 در مورد استراتژی ال جی برای عصر جدید هوش مصنوعی صحبت کردند.

این اولین باری است که مدیران ارشد ال جی در یک نمایشگاه بزرگ جهانی سخنرانی افتتاحیه را انجام می دهند و خط مشی مشخص می کنند. بیش از 1000 نفر از افراد مهم صنعت، اینفلوئنسرها و خبرنگاران در برلین جمع شدند تا به این سخنرانی با عنوان « Think Wise. Be Free: Living Freer with AI» گوش کرده و از برنامه ال جی برای آینده هوش مصنوعی مطلع شوند.

سخنرانی LG درافتتاحیه IFA نشان دهنده یک نقطه عطف مهم برای این شرکت است که نشان می دهد چگونه تعهد به ماندن در خط مقدم توسعه AI در صنعت لوازم الکترونیک، این شرکت را در بزرگترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی اروپا برجسته ساخته است.

به دنبال معرفی پلتفرم ThinQ ال جی در سال جاری، ال جی تمرکز خود را روی به نمایش گذاشتن تاثیر اکوسیستم مجهز به پلتفرم هوش مصنوعی، بر اساس استراتژی پلتفرم منبع باز، همکاری آزاد و دسترسی آزاد، گذاشته است.

آقای Jo مدیرعامل 42 ساله و بسیار با تجربه ال¬جی این سخنرانی را با تاکید بر تلاش مداوم ال جی برای بهتر کردن زندگی مشتریان و در دسترس قرار دادن انتخاب های آزادانه و هوشمندانه تر برای آنها آغاز کرد. او در ادامه در مورد اعتقاد ال جی به نقش کلیدی توسعه هوش مصنوعی در به وجود آمدن فرصت های جدید برای زندگی بهتر صحبت کرد.

آقای Jo در ادامه گفت: هوش مصنوعی با ترکیب قدرت پردازش بالا، کلان داده ها و قابلیت پشتیبانی از اینترنت 5G، وجوه مختلف زندگی ما را به صورت یک تجربه یکدست و یکپارچه ارائه خواهد -داد. در آینده خانه شما می داند روز شما در اداره چگونه گذشته است و با آماده کردن خانه قبل از ورودتان، به شما خوش آمد می گوید.

آقای دکتر Park، مدیر کل فناوری ال جی، بعد از مدیرعامل ال جی سخنرانی خود را با صحبت در مورد سه رکن اصلی هوش مصنوعی یعنی تحول، اتصال و منبع باز ، آغاز کرد. او در این مورد گفت که هوش مصنوعی به طرز اشتباهی به عنوان یک نوآوری کاربردی صرف معرفی شده است در صورتی که به معنای واقعی کلمه یک نوآوری برای زندگی بهتر است. در ادامه دکتر پارک نحوه بهتر شدن زندگی به وسیله این سه رکن اصلی را به نمایش گذاشت.

طبق گفته های دکتر پارک، هوش مصنوعی باید بر اساس افزایش ارتباط مستمر با کاربر فعالیت کند. او متدولوژی ال جی برای توسعه هسته هوش مصنوعی را اینگونه تعریف کرد: در ابتدا شرکت روی فناوری های تشخیص صدا، تشخیص چهره، تشخیص بیومتریک و الگوریتم های یادگیری عمیق تمرکز می کند. در مرحله دوم با عرضه یک تجربه یکپارچه از اتصال محصولات مختلف ال جی موانع سنتی فضا و زمان را حذف  می کند. در مرحله سوم نیز با افزایش اتصال بین محصولات، فرصت های نامحدودی خلق می گردد. به عنوان مثال ربات جاروبرقی ال جی را می توانید در نظر بگیرید. دکتر پارک با تاکید دوباره روی اهمیت متن باز بودن پلتفرم هوش مصنوعی و سیستم عامل نوآورانه webOS ال جی صحبت های خود را تمام کرد.

در بخش افتتاحیه نمایشگاه متخصصان هوش مصنوعی دیگری هم سخنرانی کردند. کسانی مثل محقق معروف دکتر Andrew Ng ، اقای Matthew Perry رئیس موسسه Open Connectivity Foundation، آقای Peter Kürpick مدیر فنی موسسه فناوری های نقشه برداری HERE و آقای Kong Kyoung-chul مدیرعامل استارتاپ ربات های پوشیدنی SG Robotics . این مهمانان نیز از چشم انداز ال جی برای آینده هوش مصنوعی حمایت کردند.

آقای Jens Heithecker معاون اجرایی Messe Berlin Group و مدیر اجرایی IFA در سخنرانی افتتاحیه گفت: ما بسیار مفتخریم که ال جی این نمایشگاه را با سخنرانی در مورد هوش مصنوعی به عنوان هیجان انگیزترین فناوری در حوزه هوش مصنوعی آغاز کرد. من مطمئن هستم که شرکت کنندگان چشم انداز ال جی در مورد فلسفه مشتری محور بودن این فناوری را به اشتراک گذاشته و امیدوارم بازدیدکنندگان شانس بازدید از غرفه ال جی را نیز پیدا کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه