کد مطلب: 

240647
بر اساس جدیدترین خبر منتشر شده از سامسونگ دو گوشی دیگر از این شرکت به اندروید ۱۰ مجهز خواهند شد.
دو گوشی دیگر سامسونگ به اندروید ۱۰ مجهز شدند

به گزارش سیتنا، مدتی پیش خبر‌های بسیاری در سراسر فضای مجازی درباره اندروید ۱۰ و گوشی‌هایی که با آن سازگار می‌شوند منتشر شد. تقریبا از هر شرکت چند دستگاه انتخاب شدند تا بتوانند اولین نسخه‌های اندروید ۱۰ را درون خود داشته باشند.

سامسونگ یکی از شرکت‌های است که به طور کلی همیشه در زمینه بروزرسانی دستگاه‌های خود به اندروید ۱۰ و رابط کاربری OneUI 2.0 بسیار روشن و واضح عمل کرده است. اما با همه این تفاسیر ما هنوز نمی‌توانیم به طور دقیق بگوییم که آیا همه دستگاه‌های این شرکت به اندروید ۱۰ مجهز می‌شوند یا خیر. همچنین نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که همه دستگاه‌های سازگار این شرکت پیش از زمان‌بندی ارائه شده این بروزرسانی را دریافت کنند. اما اکنون کم کم در حال به دست آوردن الگو خاصی از عرضه آن هستیم. چند روز پیش گلکسی M20 و M30 در هندوستان به اندروید ۱۰ دست پیدا کردن و چند روز پیش گلکسی M30s در حال دریافت گواهینامه Wi-Fi جدید در اندروید ۱۰ مشاهده شد.

برنامه ریزی تکرارشونده سامسونگ

این وضعیت کاملا در ماجرا گلکسی A60 و M40 تکرار شده است. گوشی اول برای دریافت اندروید ۱۰ در آوریل ۲۰۲۰ و مورد دوم برای مارس ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده بود. این مسئله کمی عجیب به نظر می‌رسد، زیرا هر دوی این دستگاه‌ها از لحاظ سخت‌افزاری شباهت بسیار زیادی به هم دارند. ما فقط می‌توانیم برای این فاصله زمانی در عرضه اندروید ۱۰ فرضیه صدور گواهینامه و مشکلات قانونی را در نظر بگیریم. به هر حال هر دوی این گوشی‌‎ها در حالی که برای گرفتن گواهینامه Wi-Fi Alliance دوباره مورد بررسی قرار گرفتند مشاهده شده‌اند. معمولاً گواهینامه Wi-Fi نشان از انتشار قریب الوقوع یک دستگاه می‌دهد.

مشخصات دو گوشی گلکسی A60 و گلکسی M40 

برای این که کمی بیشتر با مشخصات این دو دستگاه آشنا شوید باید به شما یادآوری کنیم که گلکسی A60 و گلکسی M40 دارای صفحه نمایش ۶.۳ اینچی PLS TFT هستند. همچنین هر دوی آن‌ها از تراشه Snapdragon 675 استفاده می‌کنند که به وسیله ۴ گیگابایت/ ۶ گیگابایت رم همراهی می‌شود. درون این دستگاه نیز یک باتری ۳۵۰۰ میلی‌آمپری استفاده شده است که توانایی شارژ ۱۵ واتی دارد. در بخش تصویربرداری نیز یک دوربین سه‌گانه دیده می‌شود که به ترتیب دارای لنز‌های ۳۲، ۸ و ۵ مگاپیکسلی است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه