کد مطلب: 

199593
اگر گوشی شما قابلیت استفاده از حالت ۳G ،4G یا ۲G را دارد، این مطلب را بخوانید تا از حداکثر قابلیت گوشی خود استفاده کنید.
چگونه گوشی اندرویدی همیشه روی حالت ۳G/4G یا ۲G بماند؟

سیتنا - اگر تا به حال به وسیله سیم کارت خود به اینترنت متصل شده باشید، می دانید که همیشه اینترنت روی حالت ۳G یا 4G نمی ماند و با تغییر مکان و یا حتی بدون تعویض آن، اینترنت از حالت 4G به ۳G و یا از حالت ۳G به ۲G تغییر می کند. اگر گوشی شما از قابلیت 4G پشتیبانی می کند، باید حداکثر قابلیت گوشی خود استفاده کنید و لذت ببرید.
 
اگر گوشی شما از حالت ۳G یا ۴G پشتیبانی می کند و منطقه ای که در آن جا از اینترنت سیم کارت خود استفاده می کنید به طوری است مدام بین ۲G،3Gو 4G تغییر می کند، می توانید با راهکاری که در زیر آموزش داده ایم گوشی اندرویدی خود را مجبور کنید که در یک حالت ثابت بماند.
 
برای تنظیم گوشی به صورت ثابت در حالت های ۳G ،4G یا ۲G :

  •     ابتدا وارد منوی تنظیمات گوشی شوید
  •     در قسمت Network وارد گزینه‌ی Mobile networks شوید
  •     حال پنجره‌ ای باز میشود و از شما میخواهد که مشخص کنید که از کدام نوع شبکه می خواهید استفاده کنید. (GSM به معنای ۲G و WCDMA به معنای ۳G و همچنین، LTE به معنای ۴G است).
  •     گزینه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نکته: اگر به عنوان مثال گوشی خود را روی حالت ۴G قرار داده اید، در مکانی که ۴G آنتن ندهد، گوشی شما دیگر آنتن نخواهد داد. زیرا شما به گوشی خود گفته‌اید یا ۴G یا هیچ.
 
انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

 

دیدگاه‌ها

تصویر حسین
سلام آخرش که نگفتید چگونه ثابت فقط روی 4g بمونه!
ارسال شده توسط حسین در 25 تير 96 - 14:57

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

قیمت سیم کارت رایتل

نام محصولپیش شمارهقیمت (ریال)
سیم کارت دائمی09201,200,000
سیم کارت اعتباری0921200,000
سیم کارت دیتا0921200,000