کد مطلب: 

236944
اعداد روی یک آینه راز جنایت مردی عصبانی را در اتاق خواب معشوقه اش فاش کرد.
راز سر بریدن زن جوان توسط رژلب مقتول فاش شد

به گزارش رکنا، پلیس آمریکا قاتل بی رحمی را که هفته گذشته معشوقه‌اش را به طرز هولناکی با چاقو سر بریده بود دستگیر کرد.

بر اساس گزارش پلیس محلی، نیمه شب چهارشنبه گذشته ماموران پلیس با تماس همسایه ها مبنی بر بوی تعفن جسد در یک آپارتمان در محل حادثه حضور یافتند و پس از بررسی محل جنایت با جسد زن جوانی که سرش با چاقو بریده شده بود مواجه شدند.

اکیپ دایره جنایی برای دسترسی به یک سرنخ و علت قتل مقتول زن را به پزشکی قانونی انتقال داده و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

بازپرس پرونده در خصوص پرونده مرموز اعلام کرد که در بررسی محل جنایت با یک سری اعداد روی آینه اتاق خواب مواجه شد که با رژ لب قرمز نوشته شده بودند و نشان می داد مدتی از نوشتن این اعداد گذشته چرا که رژ لب خشک شده نشان از مدت طولانی این اتفاق بود.

گروه تحقیقات پلیسی با بررسی اعداد و پیگیری متوجه شماره تلفن مردی جوان شدند که در پرس و جو و تحقیقات متوجه شدند که شماره تلفن متعلق به معشوقه مقتول بوده که به مدت یک هفته نیز ناپدید شده است.

در طی تحقیقات و بررسی پلیس متهم که مردی 35 ساله بوده شناسایی و دستگیر شد.

متهم در ابتدا از قتل معشوقه اش ابراز بی اطلاعی کرده و مدعی شده است که از چیزی خبر ندارد اما پس از اثبات گناهکار بودن او مجرم لب به اعتراف گشود و گفت که پس از این که متوجه خیانت معشوقه اش به او شد و فهمید که با دوست صمیمی وی رابطه جنسی برقرار کرده است به سراغ او رفته و پس از ضرب و شتم سر او را با چاقو بریده است.

در حال حاضر متهم بدون قرار وثیقه در زندان است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه