کد مطلب: 

227505
هافبک استقلال گفت: من امروز هیچ بی احترامی از هواداران سپاهان نشنیدم.
کریمی: نمی‌دانم داور چرا گلم را مردود کرد!

به گزارش ایران پژواک، علی کریمی بعد از پیروزی استقلال برابر سپاهان در اصفهان اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم در دقایق پایانی گل برتری را بزنیم و به 3 امتیاز برسیم، اما متاسفانه نمی دانم در صحنه ای که من گل زدم، چه اتفاقی افتاد که داور گل را مردود اعلام کرد. اتفاقات طبیعی رخ داد و روی کرنر من ضربه سر زدم. نمی دانم چه شد که داور گل را قبول نکرد.

وی افزود: بازهم خدا را شکر که توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم. تقریبا بالای جدول هستیم و یک رده صعود کردیم. امیدوارم سپاهان هم در بازی های بعدی اش موفق باشد.

هافبک استقلال درباره اینکه با تیم سابق خود روبه رو شد، عنوان کرد: من در این شهر و در این تیم بزرگ شدم. شاید نزدیک به 12 سال بود که برای تمام رده های پایه و بزرگسال سپاهان بازی کردم. همیشه سعی کردم تمام تلاشم را برای موفقیت سپاهان کنم؛ چه زمانی که در رده پایه بودم، چه زمانی که در رده بزرگسالان بودم؛ حتی زمانی که مصدوم بودم. امسال خدا را شکر سپاهان نسبت به 2، 3 سال گذشته نتایج بهتری گرفته و امیدوارم موفق باشند.

وی ادامه داد: با این حال من الان بازیکن استقلال هستم و این تیم یکی از بزرگترین تیم های آسیاست. من و سایر بازیکنان سعی می کنیم استقلال را به جایگاه واقعی اش برسانیم چون هواداران انتظارات زیادی از ما دارند.

کریمی در پاسخ به این سوال که در ابتدای بازی وقتی وارد زمین شد هواداران سپاهان سوت زدند، اما علیه او شعاری ندادند، گفت: حقیقتا من آن سوت را هم نشنیدم. من امروز هیچ بی احترامی از هواداران سپاهان نشنیدم.

وی درباره توقف بازی به خاطر پرتاب اشیای مختلف مثل سنگ و گوجه گفت: چه بگویم؟ بالاخره بازی استقلال و سپاهان همیشه حساسیت های خاص خودش را داشته است. به هر حال دیدید که بازی به خاطر همان وقفه ها 7 دقیقه وقت تلف شده داشت.

هافبک استقلال درباره اینکه شانسی برای قهرمانی تیمش قائل است، بیان داشت: 4 سال پیش همین مقطع با سپاهان بودم و 7، 8 امتیاز با صدر جدول فاصله داشتیم که 6 هفته آخر همه بازی ها را بردیم و تیم های بالای سرمان هم امتیاز از دست دادند و قهرمان شدیم. حالا هم نمی گویم خیلی شانس داریم، اما واقعیت این است که می توانیم امیدوار باشیم که خودمان ببریم و بقیه اشتباه کنند.

وی در پاسخ به این سوال که با این برد دیگر هواداران از بازیکنان شاکی نیستند، گفت: متاسفانه ما دربی را باختیم. ما شرایط خوبی داشتیم و وقفه ای به خاطر عید ایجاد شد. البته در همان دربی هم تا قبل از گل ما تیم برتر میدان بودیم و شانس های زیادی داشتیم. حتی می توانستیم به بازی برگردیم، اما متاسفانه نشد. سعی کردیم از نظر جسمی و ذهنی خوب ریکاوری کنیم و به سطح قبل از عید برگردیم. خدا را شکر 2 بازی فوق العاده سنگین و مهم را خارج از خانه بردیم و امیدواریم در بازی های آینده هم بتوانیم هم در آسیا و هم لیگ برتر برنده از زمین خارج شویم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه