کد مطلب: 

226554
کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال ایران به خبرورزشی گفت: همیشه می‌گویم روز‌هایی که خدا پیش روی ما قرار می‌دهد خوب است و تقدیر این است که گاهی اتفاقات بد رقم بخورد.
ترجیح می‌دهم آقای گل جهان نباشم، اما پراید ارزان شود!

به گزارش خبرورزشی، وحید شمسایی شاخص‌ترین چهره فوتسال ایران در گفت‌وگوی نوروزی ما شرکت کرد و به چند سؤال پاسخ داد.

* تعطیلات کجا هستی؟
 قطعاً در خدمت خانواده.

* عید‌هایی بوده که درگیر بازی باشی؟
خیلی زیاد. در برزیل یا تورنمنت‌های فوتسالی و از راه دور عید و نوروز را جشن گرفتیم.

* بهترین و بدترین عیدی که داشتی یادت هست؟
همیشه می‌گویم روز‌هایی که خدا پیش روی ما قرار می‌دهد خوب است و تقدیر این است که گاهی اتفاقات بد رقم بخورد. به خصوص عید‌ها و نوروز، روز‌های خوبی هستند. زمانی که بچه بودیم دوست داشتیم عید برسد تا عیدی بگیریم و به مسافرت برویم و حالا که بزرگ شدیم و برای خانواده تصمیم می‌گیریم دوست داریم اتفاقات خوب بیفتد.

* سال ۹۷ برای شما چطور بود؟
از لحاظ فوتسالی سال خوبی نبود. من از رشته‌ای که در آن بزرگ شدم، دور بودم. از این دور بودن ناراحتم، اما خوشحالم که پای اعتقاداتم ایستادم. اما از لحاظ بیزینس سال خوبی بود و خدا را شکر شرایط خوب بود و در چند تبلیغ هم شرکت کردم.

* غیر از خانواده به چه کسی عیدی می‌دهی؟
بچه‌های خواهر و برادر و اقوام و یکسری از دوستان که توقع دارند به آن‌ها عیدی بدهم. از پدر، مادر و مادرزنم هم عیدی می‌گیرم.

* بازی کردن را دوست داری یا مربیگری را؟
بازی کردن برای خودت است و مربیگری برای یک مجموعه. زمانی که فقط بازی می‌کردم استرس خودم را داشتم، اما وقتی مربی هم شدم دیدم که استرس یک تیم و باشگاه و هواداران و رسانه‌ها هم برای من است. هر کدام قشنگی خودش را دارد و مهم موفقیت تیم است.

* سؤال آخر را این‌طور می‌پرسیم؛ ترجیح می‌دهی بار دیگر آقای گل جهان شوی یا اینکه قیمت پراید به همان ۲۰ میلیون تومان برسد؟
من ۱۰ سال آقای گل جهان بودم. از صمیم قلب و بدون هیچ تعارفی می‌گویم دوست دارم پراید نه ۲۰ میلیون که ۶، ۷ میلیون شود، اما من آقای گل جهان نباشم. امیدوارم سال ۹۸ سال خوبی برای مردم از لحاظ اقتصادی باشد. متأسفانه گرفتاری‌های مردم زیاد است و امیدوارم مسئولان و دولتمردان به این مردم که پای نظام ایستادند، توجه کنند و بدانند که ارزش مردم زیاد است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه