کد مطلب: 

213190
بلافاصله پس از پایان بازی پرسپولیس و الجزیره امارات، برانکو به مدت یک ماه تمرینات تیمش را تعطیل و اعلام کرد از 30 روز دیگر استارت آماده‌سازی پیش‌فصل زده خواهد شد.
پشت پرده تمدید نکردن سه بازیکن پرسپولیس

به گزارش خبرورزشی، مرد کروات امیدوار بود بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده در حد فاصل تعطیلی تمرینات قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کنند اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. در این راستا شنیدیم پشت پرده تمدید نکردن دو، سه بازیکن پرسپولیس نه پیشنهادات نجومی از آن سوی آب‌هاست و نه بحث مالی یا موضوع دیگری بلکه آنچه جلوی تمدید قرارداد این بازیکنان را گرفته به قول معروف پیچاندن تمرینات پیش‌فصل است!

در گذشته هم مهدی طارمی چنین رویه‌ای در پیش گرفته بود. مهاجم بوشهری بعد از اتمام فصل معمولاً ساز جدایی کوک می‌کرد و همه انرژی باشگاه را می‌گذاشت برای تمدید قرارداد طارمی! کلی وقت صرف می‌شد، تیم پرسپولیس به اردوی خارجی می‌رفت و طارمی تمرینات را می‌پیچاند و بعد در فاصله یکی، دو هفته مانده به شروع مسابقات با سلام و صلوات برمی‌گشت! همه از هواداران پرسپولیس گرفته تا مدیران، مسئولان و حتی مربیان با خوشحالی از تعصب مهدی طارمی حرف می‌زدند و خوشحال بودند که او را در شروع لیگ برتر در اختیار دارند. حالا همان شیوه تکراری اما جواب پس داده مهدی طارمی را چند پرسپولیسی دیگر در پیش گرفته‌اند.

بازیکنانی که پیشنهادی از آن سوی آب‌ها ندارند یا اگر هم داشته باشند از لحاظ مالی خیلی به سودشان نیست! فوتبالیست‌هایی که همه زندگی‌شان به فضای مجازی، اینستاگرام و فالوورها بستگی دارد و به همین خاطر نمی‌توانند در داخل کشور در تیم دیگری غیر از پرسپولیس توپ بزنند. بنابراین خودشان هم خوب می‌دانند مقصد اول و آخر آنها پرسپولیس است ولی ناز می‌کنند و زیر بار تمدید قرارداد نمی‌روند تا تمرینات را بپیچانند! متأسفانه اغلب فوتبالیست‌های ایرانی با وجود قرارداد حرفه‌ای تفکر آماتوری دارند. آنها نمی‌دانند تمرینات پیش‌فصل چه اهمیتی در آمادگی بدنی در طول فصل و جلوگیری از آسیب‌دیدگی دارد وگرنه این گربه‌رقصانی‌ها را انجام نمی‌دادند. به هر حال این مطلب را نوشتیم تا به مسئولان پرسپولیس یادآوری کنیم خیلی لی‌لی به لالای این قبیل بازیکنان نگذارند چون ماندنی هستند. این خط و این هم نشان!

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه