کدخبر :1050 پرینت
04 دی 1390 - 17:22

نحوه‌ی نام نویسی برای سیم‌کارت‌های رایتل + انتخاب شماره

"رایتل" اولین اپراتور ارائه دهنده‌ی خدمات نسل سوم تلفن‌همراه، پیش ثبت نام سیم‌کارت‌های خود را در سه بخش داتمی، پیش پرداخت و دیتا از شهرستان کرج آغاز کرد.

متن خبر

به گزارش سازمان خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (سیتنا)، در این مرحله، سیم‌کارت‌های دائمی رایتل به قیمت یک میلیون و دویست هزار ریال، سیم‌کارت‌های پیش پرداخت به قیمت دویست هزار ریال و سیم‌کارت‌های دیتا نیز به قیمت دویست هزار ریال  پیش ثبت‌نام خواهد شد که البته  عوارض و مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت‌ها افزوده خواهد شد.

سیم‌کارت‌های دائمی:

دارندگان سیمکارت‌های دائمی رایتل می توانند از انواع خدمات ارائه شده توسط این اپراتور مشتمل بر مکالمه‌ی عادی، مکالمه‌ی تصویری و اینترنت استفاده کنند و هزینه‌ی مکالمات و سایر خدمات مورد استفاده را در پایان هر دوره با دریافت صورتحساب پرداخت کنند. همچنین طرح‌ها و بسته‌های خاصی ویژه‌ی این مشترکان ارائه خواهد شد که شامل خدمات متنوع با هزینه‌هایی کمتر از تعرفه‌های عادی خواهد بود.

سیم‌کارت‌های پیش پرداخت:

مشترکان این نوع سیم‌کارت‌ها، بدون پرداخت هزینه‌ی اشتراک ماهانه و با شارژ کردن حساب خود از طریق خرید کارت شارژ و یا سایر روش‌های اعلام شده در رسانه‌ها و تارنمای رایتل، می‌توانند تا سقف اعتبار موجود در حساب خود از انواع خدمات شبکه‌ی رایتل استفاده کنند. 

سیم‌کارت‌های دیتا:

این سیم کارت‌ها ویژه‌ی دسترسی به خدمات دیتا و اینترنت پرسرعت می¬باشند. دارندگان سیم‌کارت¬های دیتا می‌توانند به صورت دائم و به صورت سیار با استفاده از دستگاه‌های مختلف نظیر انواع تبلت، مودم‌های جیبی با قابلیت 3G ، لپ‌تاپ‌هایی که محل نصب سیم کارت دارند از اینترنت استفاده کنند. همچنین این سیم‌کارت‌ها قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه (SMS) را دارند.

مشترکان سیم‌کارت دیتای رایتل جهت کاهش هزینه های ارتباطی خود نسبت به تعرفه‌های عادی، می‌توانند با توجه به نوع نیاز خود یکی از طرح هایی که در زمان تحویل سیم‌کارت ارائه می‌شود را انتخاب نمایند. گفتنی است که سیم‌کارت‌های دیتا در این مرحله فقط به صورت پیش پرداخت ارائه خواهد شد.

گفتنی است انواع بسته‌ها، طرح‌های خاص و تشویقی و تخفیف‌ها جهت خدمات هر یک از سیم‌کارت‌ها، تعرفه‌های عادی انواع خدمات رایتل، همچنین اعتبار اولیه‌ی سیم‌کارت‌های پیش پرداخت و دیتا در زمان تکمیل ثبت‌نام اعلام خواهد شد.

شرایط پیش ثبت‌نام:

رایتل در این مرحله صرفاً پیش ثبت‌نام انجام می‌دهد، این بدین معناست که متقاضیان دریافت سیم کارت در این مرحله مشخصات خود را به رایتل اعلام می‌کنند و در زمان واگذاری سیم‌کارت ها در اولویت قرار خواهند داشت.

هر متقاضی در این مرحله فقط یکبار مجاز به پیش ثبت نام می‌باشد، درصورتی که به هر طریقی با یک کد ملی بیش از یک بار ثبت نام انجام شود، رایتل حق دارد که همه‌ی آنها را ابطال نماید.

زمان تکمیل ثبت نام و نحوه‌ی تحویل سیم‌کارت از طریق همین سایت و رسانه‌های ارتباط جمعی اعلام خواهد شد. طبیعی است در زمان تکمیل ثبت نام هزینه‌های لازم اخذ خواهد گردید.

در این مرحله متقاضیان فقط می‌توانند جهت پیش ثبت نام در شهر کرج اقدام نمایند. نشانی و کدپستی ذکر شده در فرم، محل ارسال سیم‌کارت خواهد بود. لذا مسوولیت ورود اطلاعات و آدرس اشتباه به عهده‌ی متقاضی است.

در حال حاضر فقط از اشخاص حقیقی پیش ثبت نام به عمل می آید. زمان ثبت نام سازمان‌ها و اشخاص حقوقی از طریق سایت رایتل اطلاع رسانی خواهد شد.

هر متقاضی می‌تواند یک شماره از محدوده شماره‌های ارائه شده برای سیم‌کارت‌های دائمی و پیش پرداخت انتخاب نماید؛ در صورت صرف نظر از این انتخاب، در هنگام دریافت سیم‌کارت شماره تعیین شده توسط رایتل به وی اختصاص خواهد یافت. برای سیم کارت‌های دیتا امکان انتخاب شماره‌ منظور نشده است.

متقاضیان پیش ثبت‌نام سیم‌کارت‌های رایتل باید به نشانی اینترنتی  http://rightel.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

دیدگاه‌ها

man mikham shomaramo khodam entekhab konam{:
چطور یه شماره خاصو انتخاب کنم ؟
چطور شماره دلخواه رو انتخاب کنیم؟

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.