کد مطلب: 

7198

اخبار جدید از بیماری مرموز بنیانگذار گوگل

لاری پیج یکی از بنیانگذاران شرکت گوگل سرانجام بعد از مدت‌ها در مورد بیماری مرموزش که کنجکاوی‌های فراوانی را برانگیخته، سخن گفت.

به گزارش سیتنا از فارس به نقل از وال استریت، لاری پیج افشا کرد که مبتلا به یک بیماری بسیار نادر شده که بر روی توانایی تکلم وی تاثیر منفی گذارده و صدای او را ضعیف کرده است، اما این وضعیت باعث نخواهد شد که پیج نتواند وظایف مدیریتی روزمره خود را انجام دهد.

این مدیر ۴۰ ساله گوگل گفت که بیماری وی نوعی فلج شدگی تارهای صوتی است. پیج ۱۴ سال پیش به شدت سرما می خورد و همین مساله باعث فلج شدن یکی از تارهای صوتی او می شود. علیرغم تمام تلاش های پزشکان احیای تارهای صوتی فلج شده ممکن نمی شود و پزشکان نتوانسته اند آنها را مداوا کنند.

وضعیت پیج وقتی بدتر شد که او سال قبل مجددا سرما خورد و در نتیجه تعداد دیگری از تارهای صوتی وی دچار مشکل شد. البته با تلاش پزشکان بخشی از این مشکل جدید حل شده است.

لاری پیج تنها نتیجه این مشکلات را نرم تر شدن صدای خود دانست و به شوخی گفت: سرگی برین دیگر بنیانگذار گوگل معتقد است که من از این به بعد مدیر بهتری خواهم بود، زیرا کلمات را با دقت بیشتری انتخاب خواهم کرد.

از ۱۲ ماه پیش که خبرهایی در مورد بیماری لاری پیج منتشر شده بود، هیچ اطلاعات دقیقی در این زمینه در اختیار رسانه ها قرار نگرفته بود و همین مساله حجم انبوهی از شایعات را در مورد وضعیت سلامتی وی به وجود آورد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-05-15 17:13

افزودن دیدگاه جدید