کد مطلب: 

7191

ضرغامی: مناظره غیرزنده در برنامه تبلیغات انتخاباتی نیست

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: اگر قرار باشد میان نامزدهای ریاست جمهوری مناظره ای انجام شود حتماً به صورت زنده خواهد بود و مناظره غیرزنده در برنامه تبلیغاتی نیست.
به گزارش سیتنا، عزت ا... ضرغامی پس از نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران افزود: ان شاء ا... با توجه به تعداد نهایی نامزدهای انتخابات، برنامه دقیق تر مناظره ها اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که برای جلوگیری از مسائلی که در انتخابات سال ۸۸ پیش آمد چه تدبیری در خصوص مناظره ها اندیشیده شده است؟ گفت: آیین نامه مربوط به چگونگی برگزاری مناظره ها و برنامه های تبلیغاتی رسانه ملی آماده شده است و در کمیته تبلیغات وزارت کشور به تصویب می رسد و بر اساس آن عمل خواهد شد.

ضرغامی در پاسخ به این پرسش که انتقاداتی به صدا و سیما در خصوص بسته های خبری که درباره انتخابات پخش می کند وجود دارد که درباره همه کاندیداها عادلانه نیست، گفت: سیاست رسانه ملی به هیچ وجه، تخریب کسی نیست بلکه برنامه های رسانه ملی، مسئله تخریب کاندیداها را محکوم می کند.

وی با اشاره به اینکه ان شاء ا... در فضای سالم و غیر تخریبی، تبلیغات انتخاباتی انجام می شود، افزود: سعی کرده ایم برای پرشور شدن انتخابات، اخباری را درباره افراد شاخصی که نام نویسی می کنند به صورت مختصر بیان کنیم و نظرات آنها را به اطلاع مردم برسانیم.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: ان شاء ا... برای هر نامزد برنامه جامعی تدوین و این برنامه با حضور نمایندگان نامزدها قرعه کشی می شود.

ضرغامی افزود: جدول پخش برنامه های نامزدهای ریاست جمهوری عادلانه است اما در عین حال قرعه کشی و بر اساس آن عمل می شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-05-15 11:50

افزودن دیدگاه جدید