کد مطلب: 

7099

معمای همیشگی دلیل اختلال اینترنت!

معمای همیشگی دلیل اختلال اینترنت!

مدیرروابط عمومی شرکت زیرساخت ارتباطات هرگونه اختلال در شبکه اینترنتی این شرکت را رد کرد!

به گزارش سیتنا، مهدی خدایی در مورد اختلالات اخیر اینترنت در کشور اظهار داشت: در بخش اینترنت و توزیع و کنترل آن یک زنجیره وجود دارد که شرکت زیرساخت تنها یکی از حلقه های آن است این در حالی است که اختلال در این چند وقت اخیر مربوط به حوزه ما نیست و شاید دلیل آن در بخش های دیگری از کشور باشد. وی ادامه داد: ارائه پهنای باند و سرعت اینترنت در حال حاضر از سوی شرکت زیرساخت بدون هیچ مشکلی به شرکت هایی که درخواست داده‌اند، انجام می شود. وی افزود: ما در شبکه خودمان هیچ مشکلی نداریم و مشکل‌‌های این چند وقت اخیر مربوط به جاهای دیگر است که باید در آنجا پرس و جو کنیم.

خدایی خاطرنشان کرد: اگر اختلال مربوط به شبکه زیرساخت بود کل اینترنت کشور قطع می شد ولی ما در شبکه خود و توزیع پهنای باند و سرعت اینترنت در حال حاضر هیچ مشکلی نداریم و شما باید بدنبال حلقه های دیگر این زنجیره اینترنتی باشید. وی در مورد کندی سرعت اینترنت که به طور سراسری در کشور وجود دارد اظهار داشت: باز هم می‌گویم که این مشکل از طرف شرکت زیرساخت نیست و ما در شبکه خودمان هیچ مشکلی نداریم شاید برخی از شرکت‌ها پهنای باند خود را در هنگام ارائه به یوزر نهایی کاهش داده باشند و شاید دلایل دیگری برای این افت سرعت اینترنت در کشور وجود داشته باشد.

گفتنی است کاهش سرعت اینترنت در هفته‌های اخیر به معضلی شدید برای کاربران اینترنت تبدیل شده است این در حالی است که مسئولان این امر ضمن تکذیب هرگونه مشکل در ارائه سرعت اینترنت به هر نحوی سعی در آرام نشان دادن اوضاع دارند و مدیران روابط عمومی شرکت‌ها و سازمان‌های مربوطه در هنگام مواجه با تماس خبرنگاران سعی در اظهار بی‌اطلاعی و پاس کاری بین همکاران خود دارند. در حالی که قطع و وصلی‌های اخیر و افت سرعت اینترنت کاملا مشهود و مشکل ساز شده است ولی پاسخگویی نیست.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-05-11 16:59

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
باز هم "کی بود کی بود من نبودم" ...
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر Arash
خب جناب خدایی درست میگن، ایشان در شبکه خودشان مشکی ندارن، بعد از شبکه ایشان هست که دارای مشکل میباشد، ملاک هم عدم وجود مشکل در شبکه ایشان است
ارسال شده توسط Arash در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
شاید باز لنگر کشتی مقصر است
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید