کد مطلب: 

5651

افتتاح دانشکده‎ی مجازی آموزش علوم پزشکی شهید بهشتی

دانشکده مجازی آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با حضور سرپرست وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی ، معاونان وزیر و مسئولان این دانشگاه افتتاح شد.

به  گزارش سیتنا به نقل از فارس، حسن ابوالقاسمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی  در مراسم افتتاح دانشکده مجازی آموزش علوم پزشکی افزود: این دانشکده با هدف تربیت نیروی فوق تخصص و دکترا و نهادینه کردن آموزش پزشکی راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: این مرکز برای آموزش مجازی و رشته‌هایی که به صورت بین رشته‌ای فعال شده و به دلیل ظرفیت مجازی آن،محدودیتی ندارد و در هر کجای کشور که نیاز باشد می‌توانیم نیروی انسانی مورد نظر را تربیت کنیم.

ابوالقاسمی گفت: آموزش مجازی این دانشکده در رشته‌هایی که با مجوز شورای گسترش دانشگاه‌ها راه‌اندازی می‌شود، توسعه می‌یابد.

شهرام یزدانی، رئیس این دانشکده نیز گفت: دانشکده مجازی آموزش علوم پزشکی دارای رشته آموزش پزشکی در دوره کارشناسی ارشد به دو روش حضوری و غیر حضوری و دکتری تخصصی آموزش پزشکی است.

وی ادامه داد: در دوره فعالیت پایلوت این دانشکده تاکنون 60 نفر فارغ التحصیل شده‌اند و بیش از 250 نفر نیز در حال آموزش در این دانشکده هستند که از این تعداد 30 نفر دانشجوی دکترا هستند.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-02-10 10:24

افزودن دیدگاه جدید