کد مطلب: 

5531

قابلیت عظیم اینترنت برای ایجاد جامعه‎ای پویا

قابلیت عظیم اینترنت برای ایجاد جامعه‎ای پویا

رییس پلیس فتا با اشاره به اینکه آزادی بیان، پویایی فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و زبانی می تواند در اینترنت افزایش یابد، گفت: اینترنت قابلیت عظیمی برای ایجاد یک جامعه‎ی پویا دارد.

به گزارش سیتنا به نقل از پایگاه اطلا‌ع‌رسانی پلیس فتا، سردار "سیّد کمال هادیانفر" رییس پلیس فتا ناجا در حاشیه همایش و کارگاه آموزشی دو روزه پلیس فتا، گفت: اینترنت این دهکده جهانی فضایی را بوجود آورده است که هر شخصی که به آن دسترسی دارد می‌تواند در حالت‌های مختلفی که در محیط آنلاین وجود دارد، شرکت کند و به حجم گسترده‌ای از اطلاعات ارائه شده از سوی دیگران دسترسی یابد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه اینترنت قابلیت عظیمی برای ایجاد یک جامعه پویا دارد که در آن آزادی بیان، پویایی فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و زبانی افزایش می‌یابد، تصریح کرد: این شبکه تبادل اطلاعات، تهدیداتی را نیز به همراه دارد.

سردار هادیانفر ادامه داد: در این خصوص پلیس فتا توانسته با ارائه آموزش و هشدارهای لازم در خصوص جرائم بوقوع پیوسته در فضای سایبر، ضمن آشنا کردن کاربران با نوآوری‌های فضای مجازی، آنها را از تهدیداتی که در این فضا وجود دارد، مطلع کند.

رییس پلیس فتا ناجا ادامه داد: آموزش و اطلاع رسانی به موقع، مهارت و کارایی کاربران را در ارتقاء احساس امنیت در فضای سایبری بالا می برد و این خود تاثیر مستقیم بر کاهش وقوع جرائم در فضای تولید و تبادل اطلاعات دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-02-01 19:05

افزودن دیدگاه جدید