کد مطلب: 

5505
رونمایی از "گردش کارت" به منظور ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان
رونمایی از "گردش کارت" به منظور ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان

«گردش کارت» با هدف ارائه خدمات توام بانکی و گردشگری، با همکاری مشترک بانک گردشگری و باشگاه گردشگری ایرانیان در حاشیه افتتاح ششمین نمایشگاه گردشگری تهران رونمایی شد.

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیرعامل باشگاه گردشگری ایرانیان در حاشیه این رونمایی گردش کارت را فراتر از یک کارت خواند و گفت: کارت بانکی گردش کارت به منظور ایجاد ارزش افزوده جدید برای مشتریان بانک گردشگری از امروز در تمام شعب این بانک صادر می‏شود و دارندگان آن می‏توانند علاوه بر استفاده از خدمات بانکی از خدمات و تسهیلات سفری بهره‏مند شوند.

«محسن صفرزاده» این رونمایی را حاصل ماه‏ها تلاش بانک گردشگری و باشگاه گردشگری ایرانیان خواند و افزود: گردش کارت ، یک کارت بانکی متصل به حساب دارندگان حساب نزد بانک گردشگری است که با استفاده از آن علاوه بر خدمات کنونی بانکداری می‏توانند از خدمات 500 مرکز سفر، تفریح و ورزشی طرف قرارداد با باشگاه گردشگری ایرانیان نیز برخوردار شوند.

وی با اشاره به اعطای وام تا سقف 50 میلیون ریال با سود 14 درصد به دارندگان آن تصریح کرد: دارندگان گردش کارت می‏‎توانند این وام را با سود 14 درصد دریافت و پس از یک وقفه 6 ماهه در طول یک سال باز پرداخت کنند.

مدیرعامل باشگاه گردشگری ایرانیان اظهار داشت: دارندگان گردش کارت می‏‎توانند از تخفیفات و امتیازات خرید از شبکه کارگزاران باشگاه گردشگری ایرانیان بهره‏‎مند شوند و در صورت کسب اطلاعات بیشتر به سایت باشگاه گردشگری ایرانیان و یا سایت بانک گردشگری مراجعه کنند.

خاطر نشان می‏‎شود؛ در طول برگزاری ششمین نمایشگاه گردشگری، کارت فیروزه‏ای باشگاه گردشگری ایرانیان به طور رایگان و آن لاین در غرفه این باشگاه برای بازدیدکنندگان صادر می‏‎شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-29 19:08

افزودن دیدگاه جدید