کد مطلب: 

5387

لبنان به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوست

با انعقاد قرارداد بین همراه اول و اپراتور MIC2-Touch لبنان، اولین اپراتور لبنانی به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوست.

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، با قرارداد منعقد شده میان همراه اول و اپراتور «Touch» لبنان، مشترکان اعتباری هر دو اپراتور می توانند از مزایای یک ارتباط بین المللی استفاده کنند.

بر اساس این گزارش پس از 47 اپراتور از کشورهای عربستان، عراق، ترکیه، اندونزی، مالزی، هنگ کنگ، هندوستان، سوریه، پاکستان ، امارات متحده عربی، کویت، گامبیا، افغانستان، مصر، آذربایجان، ارمنستان، تاجیکستان، ازبکستان، اتریش، آلمان، اسلوونی، بلژیک، سوئیس، هلند، قطر ،بحرین و روسیه، «Touch» چهل و هشتمین اپراتور خارجی است که همراه اول جهت برقراری سرویس رومینگ سیم کارت های اعتباری با آن قرارداد همکاری منعقد می کند.

همراه اول توصیه کرده است، با توجه به اینکه شارژینگ سیم کارت های اعتباری بصورت آنلاین انجام می شود، ‌مشترکان به منظور مدیریت بهتر هزینه های رومینگ بین الملل، در سفرهای خارجی از این سیم کارت ها استفاده کنند.

همراه اول هم اکنون با 271 اپراتور در 112 کشور قرارداد رومینگ بین الملل دارد که همگی بطور مستقیم و بدون واسطه منعقد شده اند.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-23 15:23

افزودن دیدگاه جدید