کد مطلب: 

5272

نشریه‎ی «نسل برتر» آمد

اولین شماره از دور جدید انتشار نشریه «نسل برتر» با محتوای تخصصی در حوزه خودرو بر روی پیشخوان روزنامه فروشی ها قرار گرفت.
به گزارش سیتنا به نقل از «پرشین خودرو»، این نشریه که به همت گروهی از خودرونویسان برجسته مطبوعات و خبرگزاری های کشور منتشر می شود، حاوی آخرین اخبار و اطلاعات صنعت خودرو ایران و جهان بوده و به بررسی فنی برخی از خودروها می پردازد.

 


 

در این شماره نشریه مهمترین رویدادهای صنعت خودرو جهان در سال 2012 میلادی مورد بررسی قرار گرفته و محبوب ترین خودروها نیز معرفی شده است. در همین حال جدال خودروهای سایون FR-S و پورشه کایمان S، تست توجوی JAC، و مقایسه جیپ رانگلر و مرسدس G از مهمترین تست های این شماره نشریه «نسل برتر» به شمار می رود.
هفت راز کورت جدید (C7) عنوان مطلب اصلی روی جلد اولین شماره از دور جدید انتشار نشریه «نسل برتر» به شمار می رود و طی آن اسرار نسل آینده شورلت کوروت ارائه شده است. در این مطلب جزئیات این خودرو جدید در مقایسه با شش مدل قبلی به دقت مورد ارزیابی قرار گرفته و اطلاعات جامع و مفصلی را در اختیار مخاطبان و علاقه مندان به خودرو قرار می دهد.
به یاد آقا تختی، عنوان مطلب ویژه ای است که به علاقه مندی های پهلوان نامدار ایرانی در زمینه خودرو پرداخته و اطلاعات تازه و کمیابی را در این زمینه منتشر کرده است. مطالعه این مطلب همچنین به پیشنهاد سردبیر توصیه شده است.
در این شماره مطالب دیگری همچون قهرمانی در 76 سالگی نیز به چشم می خورد که به کسب 101 جام توسط حاج بیوک جدیری در مسابقات رالی کشور می پردازد. ماشین باز ترین بسکتبالیت دنیا عنوان مطلب دیگری است که خودروهای موجود در گاراژ لبرون جیمز را معرفی می کند.
جنگ داخلی برای انتخاب خودرو سال 2012 ژاپن، سری 6 گرن کوپه با چاشنی ام، 50سال با گاو خشمگین سنت آگاتا، معرفی تویوتا RAV4 جدید، سایپا 151 آخرین مشتق پراید و نگاهی به بازار خودرو و سیستم های صوتی و تصویری از دیگر مطالب این شماره نشریه «نسل برتر» به شمار می رود.
نشریه «نسل برتر» به صاحب امتیازی و مدیرمسوولی سیاوش فروغی راد و به سردبیری آرش راهبر بر روی پیشخوان دکه های مطبوعاتی سراسر کشور قرار گرفته است.  

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-16 09:18

افزودن دیدگاه جدید