کد مطلب: 

5236

پذیرش تقاضای تاسیس صرافی در سامانه‎ی بازار غیرمتشکل پولی

با راه اندازی سامانه بازار غیرمتشکل پولی ،‌ امکان دریافت تقاضای تاسیس صرافی از طریق این سامانه میسر شد .
به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نظر به راه اندازی سامانه بازار غیرمتشکل پولی به نشانی Nbfi.cbi.ir و فراهم شدن امکان دریافت تقاضای تاسیس صرافی از طریق این سامانه؛ کلیه متقاضیان تاسیس صرافی به منظور ارائه تقاضا، صرفاً می بایستی از طریق مراجعه به « بخش صرافی ها»ی سامانه مزبور ، نسبت به ثبت تقاضای تاسیس صرافی اقدام و پس از ثبت اطلاعات درخواستی، کد رهگیری اخذ نمایند.
شایان ذکر است‌، با توجه به این که هرگونه پیگیری صرفاً از طریق سامانه مزبور و با دراختیار داشتن کد رهگیری امکان پذیر می باشد، لذا افراد می بایست در حفظ و نگهداری این کد ، کوشا باشند.
این گزارش می افزاید: پذیرش تقاضای تاسیس صرافی صرفاً از طریق سامانه مزبور امکان پذیر بوده و تقاضاهایی که پس از تاریخ صدور این اطلاعیه و خارج از سامانه مزبور به این بانک ارسال شوند، فاقد اعتبارند و به آنها ترتیب اثر داده نخواهد شد.
لازم به ذکر است، متقاضیان تاسیس صرافی می توانند جهت ارتباط با بخش صدور مجوز صرافی‎ها و پیگیری مراحل صدور مجوز صرفاً با استفاده از کد رهگیری و از طریق قسمت مشاهده وضعیت صرافی و پرسش و پاسخ در سامانه مزبور اقدام نمایند.
خاطرنشان می سازد؛ درج اطلاعات و اخذ کد رهگیری،‌ هیچگونه تعهدی را برای بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت ارائه مجوز صرافی ایجاد نخواهد کرد.  
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-14 07:57

افزودن دیدگاه جدید