کد مطلب: 

5155

اکران فیلم زندگینامه‎ی "استیو جابز" تا 3 ماه دیگر

اکران فیلم زندگینامه‎ی "استیو جابز" تا 3 ماه دیگر

شرکت سازنده‎ی فیلم " JOBS" که زندگی بنیانگذار شرکت "اپل" را به تصویر می کشد، اعلام کرد: ساخته‎ی خود را برای نخستین بار پس از گذشت یک سال از درگذشت استیو جابز در ماه آوریل آینده اکران خواهد کرد.

به گزارش سیتنا "citna.ir" به نقل از شبکه‎ی العربیه، این فیلم داستان زندگی جابز از دوران نوجوانی در سال 1971 تا تاسیس شرکت "اپل" و نیز شرکت های " NeXT" و "Pixar" در سال 2000 را روایت می‎کند.

فیلمبرداری این اثر سینمایی که در ژانر بیوگرافی ساخته شده کلا در ژوئن گذشته در منزل اصلی خانواده این ابرمرد جهان رایانه‎ای آغاز شد و در آن هنگام برخی از عکس‎های مراحل تولید فیلم با بازیگری "اشتون کوچر" در نقش استیو جابز منتشر شد.

در این فیلم بازیگران دیگری همچون "متیو مودین" در نقش "جان اسکولی" مدیر اجرایی سابق شرکت "اپل" و"جاش گد" در نقش "استیو وازنیاک" همکار جابز و یکی از بنیانگذاران شرکت اپل بازی می‎کنند.

استیو جابز متولد سال 1955 میلادی است. پدر وی عبدالفتاح الجندلی سوری تبار است. پس از به دنیا آمدن جابز یک خانواده‎ی آمریکایی او را به پسر خواندگی خود قبول کرد.

جابز که در کالیفرنیا دیده به جهان گشود به تحصیلات خود در این شهر ادامه داد و در سال 1976 با مشارکت استیو وازنیاک و رونالد وین شرکت اپل را تاسیس کرد.

وی در سن 56 سالگی در اثر بیماری سرطان و یک روز پس از به بازار آمدن "ایفون 4" چشم از جهان فرو بست.
انتهای پیام

http://www.citna.ir

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-08 20:43

افزودن دیدگاه جدید