کد مطلب: 

4999

این 7 اشتباه را موقع خرید موبایل مرتکب نشوید!

سیتنا - انتخاب گوشی تلفن همراه واقعا کار خیلی سختی نیست به خصوص اگر یک خانم باشید. با خواندن این نوشته می توانید یک حرفه ای باشید و بدون کمک دیگران خودتان بهترین گوشی را انتخاب کنید. حتی می توانید بقیه دوستانتان را راهنمایی کنید.
 

7 اشتباه که نباید موقع خرید موبایل مرتکب شوید
 

1- هرگز نگویید «اون»: وقتی به بازار می روید و یک گوشی پشت ویترین چشم هایتان را می گیرید، هرگز آن را با دست نشان ندهید و به فروشنده نگویید «اون گوشی رو می خوام». این آماتورگونه ترین رفتاری است که می تواند از شما سر بزند.

در بازار گوشی تلفن همراه هیچ «اون»ی وجود ندارد. سعی کنید قبل از رفتن به بازار سطح اطلاعاتتان را افزایش دهید. با اسم بردن از مدل درست گوشی به فروشنده بفهمانید به سادگی سرتان کلاه نمی رود.

2- هر «صورتی» خوب نیست: نگذارید ظاهر دستگاه گولتان بزند. هر گوشی که رنگ صورتی دلفریبی دارد الزاما بهترین نیست. همه ما می دانیم که خانم ها چقدر در انتخاب لوازمشان دقیق هستند و همیشه سعی می کنند روی بهترین ها دست بگذارند. این یک ویژگی تحسین برانگیز است اما از همین امروز برای فهمیدن تفاوت های یک وسیله دیجیتال خوب و وسیله ای که تنها رنگ صورتی دارد، تلاش کنید.
 

7 اشتباه که نباید موقع خرید موبایل مرتکب شوید

3- از «QWERTY» نترسید: گوشی هایی در بازار موجودند که با این اسم معروفی می شوند. آنها صفحه کلید کامل دارند و به همین دلیل شاید در نگاه اول کمی ترسناک به نظر برسند. از آنها نترسید. برخلاف ظاهر ترسناکشان اتفاقا خیلی به دردبخور هستند. اگر زیاد SMS می زنید و دائم انگشت هایتان روی سر و گردن گوشی کار می کند QWERTY بهترین انتخاب است. می توانید خودتان امتحان کنید.

4- به طول عمر باتری دقت کنید: بیایید با خودمان روراست باشیم و همین حالا فهرست اولویت هایتان را اصلاح کنیم. برای یک خانم موقع انتخاب گوشی طول عمر باتری ویژگی کلیدی است. این مسئله را روی سایت شرکت سازنده چک کنید. چون بعضی فروشنده ها اطلاعاتشان کامل نیست. گوشی مناسب است که باتری جان سختی داشته باشد و هر روز محتاج شارژ مجدد نشود.
 

7 اشتباه که نباید موقع خرید موبایل مرتکب شوید
 

5- گول بازی های بازار را نخورید: تولیدکنده ها چم و خم کار را یاد گرفته اند. آنها هر روز یک مدل جدید روانه ویترین مغازه ها می کنند و با صرف کلی هزینه تبلیغاتی در تلاشند تا به من و شما بگویند از قافله عقب مانده ایم. آندروید، iOS و بقیه این حرف ها فقط یک بازی تجاری است برای فروش بیشتر. اگر تلفن همراه برای شما فقط به زنگ زدن و SMS فرستادن خلاصه می شود، سراغ آنها نروید.

6- تلفن های هوشمند قبلا وسایلی شیک، جذاب و تجملاتی بودند اما حالا در عین حال که گوشی تلفن هستند، می توانند همزمان ضبط صوت، دوربین هدیجیتال، دفترچه یادداشت، تقویم، ماشین حساب، یادآور، کیف پول، نقشه، مسیریاب، پخش کننده موسیقی، ویرایشگر عکس و متن، اداره هواشناسی، مترجم و دیکشنری همراه و کنسول بازی تان باشند. تعارف و رودربایستی را کنار بگذارید و بدون آنها قدم از قدم برندارید.
 

7 اشتباه که نباید موقع خرید موبایل مرتکب شوید
 

7- گوشی دو سیم کارته بخرید: بعضی از مردم به خاطر شغل و حرفه شان مجبورند دو سیم کارت داشته باشند. حمل دو گوشی واقعا آزاردهنده است. اگر شما یکی از این افراد هستید به سراغ گوشی های دو سیم کارته بروید. تولیدکننده های معتبری چون نوکیا، سامسونگ، ال جی و موتورولا چند گوشی خوب دو سیم کارته ساخته اند.
 

منبع: هفت صبح

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-12-24 14:35

افزودن دیدگاه جدید