کد مطلب: 

4984
هزینه‎های اینترنت موبایل را تا 80 درصد کاهش دهید!
هزینه‎های اینترنت موبایل را تا 80 درصد کاهش دهید!

آیا همیشه برای استفاده از سرویس GPRS ارائه شده توسط اپراتورهای تلفن همراه بر روی گوشی خود ترس دارید؟ آیا شما اسمارت فون دارید و همیشه وقتی آخر ماه می شود از دریافت قبض موبایل خود هراس دارید؟ اعداد عجیب و غریبی را مشاهده می کنید و همیشه نگران هستید که آیا این اعداد درست است یا خیر؟

 

به گزارش سیتنا "citna.ir" با در اختیار داشتن یک برنامه شما هر لحظه و در هر جا که باشید می‎دانید از چه برنامه‎ای به چه مقدار مصرف کرده اید، این مصرف شامل حجم و هزینه می شود. این که شما چقدر از اینترنت بر روی گوشی خود استفاده کرده اید و هزینه آن چقدر می شود و یا اینکه اگر برنامه ای بیش از حد در اینترنت فایل رد و بدل می کند شما را مطلع می کند و یا اینکه هر کدام از برنامه ها چقدر فایل تا کنون دانلود کرده است.

 

اصولا سرویس‎ها و برنامه‎های نصب شده بر روی تلفن های هوشند بیش از آن که نشان می‎دهند برای شما هزینه‎های مضاعف ایجاد می‎کنند ولی شما را در جریان قرار نمی دهند.

ایده بکر می‎نویسد که “اوناو” نام برنامه‎ای است که ویژه گوشی‎های اسمارت فون یا همان تلفن های هوشمند و تبلت‎ها ساخته شده است و وظیفه اصلی آن کنترل و نمایش هزینه های مصرفی توسط شماست. “اوناو” نسخه ویژه ای هم برای گوشی های آندرویدی و هم برای گوشی های اپلی دارد.

 

 

با در اختیار داشتن این برنامه شما هر لحظه و در هر جا که باشید می‎دانید از چه برنامه‎ای به چه مقدار مصرف کرده اید، این مصرف شامل حجم و هزینه می شود. این که شما چقدر از اینترنت بر روی گوشی خود استفاده کرده اید و هزینه آن چقدر می شود (اگر از اینترنت اپراتور استفاده می کنید یا همان GPRS) و یا اینکه اگر برنامه ای بیش از حد در اینترنت فایل رد و بدل می کند شما را مطلع می کند و یا اینکه هر کدام از برنامه ها چقدر فایل تا کنون دانلود کرده است.

 

 

اما یکی دیگر از جذابیت های این برنامه ارائه گزارشات ماهیانه و سالیانه در مورد حجم و هزینه استفاده شده توسط برنامه های مختلف نصب شده بر روی گوشی هوشمند شماست که با مشاهده آن چیزهای جالبی را متوجه می شوید.
برای مثال میانگین استفاده شما از هر یک از برنامه ها در هر روز یا ساعت، نوع کاربری شما، میزان حجم اختصاص یافته در دوره های مختلف و …

 

اما اگر شما گوشی آیفون و یا تبلت اپل را دارید حتما می دانید که حجم اطلاعاتی که توسط آیفون ارسال می شود بیشتر از بقیه اسمارت فون هاست و “اوناو” برای شما نیز کار فوق العاده ای انجام داده و آن هم متراکم کردن فایل های پر حجم و بزرگ هست و این به شما در صرفه جویی هزینه هایتان کمک می کند.

 

 

شاید باور نکنید اما شما ممکن است تنها در یک سفر کوتاه تا ۱۰۰ هزار تومان صرفه جویی کنید! پس دیگر نگران استفاده از GPRS گوشی و یا تبلت خود نباشید.

 

لینک: www.onavo.com
برنامه برای آیفون و آیپد
برنامه برای آندروید

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-12-22 18:31

افزودن دیدگاه جدید