کد مطلب: 

4945

شب پایان دنیا را در گوگل بگذرانید!

همزمان که میلیاردها نفر در سراسر دنیا نگران محقق شدن پیش‌بینی آخرالزمانی مایاها در روز جمعه هستند، در دفتر گوگل هیجان زیادی جریان دارد تا آنچه را که مدیر عامل این شرکت "بهترین سرگرمی صفحه‌ی اول گوگل (Google Doodle) تا به حال" نامیده را آماده کنند.

 

به گزارش سرویس سیتنا به نقل از فرارو و به نقل از نیویورکر لری پیج، مدیرعامل شرکت گوگل در کنفرانسی خبری به گزارشگران گفت: "مردم از این که دنیا در حال به پایان رسیدن است می‌ترسند، من کاملا این را درک می‌کنم. ولی اینجا در گوگل، ما آخرالزمان را به چشم یک فرصت استثنایی می‌بینیم. هدف از تاسیس این شرکت "ساماندهی اطلاعات جهان" بوده و ما سه روز آینده را فرصت خود برای رسیدن به آن می‌دانیم."


نمونه‌ای سرگرمی‌های گوگل (Google Doodles) در گذشته
 

پیج در این باره می‌گوید: "به طراحی گفتم که جهان در حال به پایان رسیدن است و نوع بشر از بین خواهد رفت. کاری کنید که آخرین صفحه‌ای انسان‌ها می‌بینند سایت گوگل باشد."

بنا به پیش‌بینی‌ باستانی قوم مایا روز جمعه سیاره‌ی زمین در اثر برخورد با سیاره‌ی "نیبیرو" یا یک طوفان بزرگ خورشیدی از بین خواهد رفت. پیج می‌گوید: "طراحان ما کلی کارهای جالب انجام داده‌اند."

 

زمانی که به وی گوشزد شد با پایان دنیا گوگل هم از بین خواهد رفت، پیج پاسخ داد: "همین که اپل و مایکروسافت هم از بین بروند برای ما کافیست."

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-12-19 19:21

افزودن دیدگاه جدید