کد مطلب: 

4861
بسته شدن صفحه فیس بوک طالبان به دلیل آگهی استخدام روزنامه نگار
بسته شدن صفحه فیس بوک طالبان به دلیل آگهی استخدام روزنامه نگار

مدیریت شبکه اجتماعی فیس بوک اعلام کرد که یک صفحه را که گمان می رود گروه طالبان پاکستان از آن برای استخدام روزنامه نگار استفاده می کرد ، بسته است.

به گزارش سرویس بین الملل سیتنا به نقل از خبرگزاری رویترز گروه طالبان در این صفحه آگهی استخدام روزنامه نگار برای کار در یک مجله جدید منتشر کرده بود.

صفحه های فیس بوک گروه های تندرو، باراها به دستور مقام های امنیتی آمریکا، توسط مدیریت این شبکه اجتماعی، بسته شده است.

پیش از این خبرگزاری فرانسه به نقل از گروه طالبان پاکستان گزارش داده بود که از فیس بوک برای استخدام روزنامه نگاران و تولید کنندگان فیلم های ویدیویی در مجله اینترنتی خود با نام "آیه الخلافه" استفاده می کند.

سخنگوی طالبان پاکستان گفته است که این گروه پیش از راه اندازی مجله اینترنتی خود ، تنها برای چند روز از صفحه فیس بوک برای استخدام روزنامه نگار استفاده کرده است.

بر اساس این گزارش بازدید کنندگان از صفحه فیس بوک گروه طالبان با چند سوال روبرو می شوند ، از جمله : "آیا می خواهید به یک نویسنده تبدیل شوید؟" آیا می توانید در مورد مسائل روز، تاریخ، جنبش های اسلامی، و جهاد برای ما مقاله بنویسید؟".

موسسه آمریکایی " سایت" که مسائل گروه های اسلامی را پیگیری می کند، در گزارشی آورده است که گروه طالبان از فیس بوک برای جذب اعضاء جدید استفاده می کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-12-11 20:58

افزودن دیدگاه جدید