کد مطلب: 

4858
وزیر ارشاد از تشکیل تخصصی ترین مرکز آموزش و گیم نت بانوان خبر داد
وزیر ارشاد از تشکیل تخصصی ترین مرکز آموزش و گیم نت بانوان خبر داد

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ساماندهی بازیهای رایانه ای در کشور را هدف برپایی لیگ بین المللی آنلاین بازی‌های رایانه‎ای عنوان کرد و گفت: بومی سازی بازیهای رایانه ای و شناسایی نخبگان و ساماندهی برنامه های این بخش از جمله اهداف برگزاری لیگ آنلاین بازیهای رایانه ای است.

به گزارش سیتنا به نقل از ستاد اطلاع رسانی جام دیجیتال، دکتر سید محمد حسینی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال را بازوی مرکز ملی فضای مجازی برای ساماندهی این بخش عنوان کرد و از حمایت بانک ملی و سازمان فناوری اطلاعات و نیز وزارت ورزش و جوانان در اجرای این طرح قدردانی خبر داد.

وی با اشاره به اینکه جام دیجیتال خلاء موجود در مقوله برگزاری مسابقات بازی های رایانه ای منطبق با استانداردهای مناسب در کشور را پر کرده است ، اظهار داشت: 84 بازی آنلاین به صورت رایگان در جام دیجیتال در دسترس علاقه مندان است همچنین ضوابط و مقررات برای این بازیها تدوین شده و قرار است در سطح ملی و استانی 10 نفر برتر از تیم ها شناسایی و رتبه بندی شوند.

وی برگزاری این مسابقات را در جهت ارزش نهادن به حضور فعال بانوان ایرانی در عرصه دیجیتال عنوان کرد و گفت: تشکیل تخصصی ترین مرکز آموزش و گیم نت بانوان، ملی سازی بازیهای رایانه ای، اعزام تیم ملی به مسابقات بین المللی و ساماندهی گیم نت ها از جمله برنامه های در دست اقدام در این بخش است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-12-11 12:39

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
بله ديگه دخترا ميرن گيم نت شماره ميذارن براي پسرا بهتر ازاين وزير چه كاري ازش بر مياد
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید