کد مطلب: 

4805

"8 ستاره" در تلفن‎های ثابت چه کاربردی دارد؟

مشترکین تلفن ثابت استان‌هایی که سامانه 8 ستاره در آن‌ها فعال شده با گرفتن شماره " * 8 " از خدماتی چون پخش آیات قرآن کریم، سامانه 1818، سامانه 118، لطیفه، صندوق صوتی، سرگرمی و غیره بهره می‌برند.

به گزارش سیتنا،‌ تلفن ثابت خود را بردارید و عدد 8 و علامت * را شماره‌گیری کنید. سپس از شما خواسته می‌شود جهت ورود به صندوق صوتی عدد "1" و برای دسترسی به مطالب که رایگان نیستند و مبلغ 3 هزار ریال هزینه دارند، عدد "2" را شماره‌گیری کنید. در صورت تماس با این سیستم و دسترسی به شماره‌های مورد نیاز عدد "3" و اطلاعات بیشتر درباره سیستم شماره "9" را شماره‌گیری کنید.

اما با توجه به توسعه خدمات نوین تلفن ثابت و زیر ساخت‌های انجام شده در استان‌های کشور، شبکه خدماتی 8 ستاره در برخی استان‌ها بصورت آزمایشی راه‌اندازی شده و در تعدادی از استان‌ها هم اکنون فعال و قابل استفاده است.

بهره‌برداری از سامانه نوین مخابراتی 8 ستاره به عنوان پایلوت فاز اول خدمات ارزش افزوده برای نخستین بار در شرکت مخابرات استان خراسان رضوی راه‌اندازی شد و بعد از آن در استان‌های آذربایجان شرقی و فارس مورد بهره برداری قرار گرفت و به مرور در سایر استان‌ها نیز فعال می شود.

با راه‌اندازی این سامانه امکان ذخیره پیام صوتی برای مشترکین فراهم می‌شود و بهره‌مندی از قرائت کلام الله مجید، دیوان شاعران معروف، دفتر تلفن، سرویس سلامت، فال حافظ، موسیقی ، سرگرمی کودکان و ... از جمله خدمات تعبیه شده در این سرویس است که قابل افزایش تا 50 محتواست.

منبع: ایسنا

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-12-06 19:13

افزودن دیدگاه جدید