کد مطلب: 

4740

تا پایان دولت دهم 550 خدمت به صورت تمام الکترونیک به مردم ارائه می‌شود

تا پایان دولت دهم 550 خدمت به صورت تمام الکترونیک به مردم ارائه می‌شود

معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه ریاست‌ جمهوری، گفت: تا پایان دولت دهم 550 خدمت به صورت تمام الکترونیک به مردم ارائه می‌شود.
 
به گزارش خبرنگار سیتنا "citna.ir" احمد بزرگیان در نشست خبری هجدهمین نمایشگاه الکامپ، با اشاره به تکالیفی که دولت برای تحقق اهداف 14 گانه‎ی فاوا مشخص کرده است، گفت: امسال دستگاه‌های دولتی با سه محور از پیش تعیین شده در سالن دولت الکترونیک الکامپ حضور و خدماتی که که قرار است به مردم ارایه شود را معرفی خواهند کرد.
 
بزرگیان گفت: هم اکنون 350 خدمت تمام الکترونیک را لیست کرده ایم که به مردم ارائه می‌شود و 200 خدمت نیز برای تا پایان سال 91 هدف‌گذاری شده که در مجموع 60 درصد آن محقق و تا بهمن ماه سال آینده در مجموع به 550 خدمت تمام الکترونیک خواهد رسید.
 
وی با تاکید بر لزوم توسعه‎ی فناوری اطلاعات در کشور اظهار داشت: سال گذشته 33 دستگاه دولتی در نمایشگاه حضور داشتند که با سیاست‌های تشویقی در نظر گرفته شده هم برای دستگاه‌های استانی و هم ملی امیدواریم امسال شاهد حضور دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی بیشتری در نمایشگاه باشیم.
 
وی با بیان این که امسال سالن دولت الکترونیک محلی برای نمایش خدمات الکترونیکی به مردم و ارائه خدمات بین‌دستگاهی است گفت: امسال حضور دستگاه‌های دولتی در الکامپ هجدهم الزامی نبود اما برای سال آینده شاید برای آن الزام قرار دادیم.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-11-28 13:39

افزودن دیدگاه جدید