کد مطلب: 

4527

در راستای دفاع از حقوق شهروندی مسلمانان میانمار، سفارت مجازی میانمار راه‎اندازی شد

در راستای دفاع از حقوق شهروندی مسلمانان میانمار، سفارت مجازی میانمار راه‎اندازی شد

درپی نسل کشی مسلمانان مظلوم میانمار و فشار برای مهاجرت اجباری آنان از سرزمین‎ مادریشان، سفارت مجازی میانمار با هدف حمایت از حقوق شهروندی مسلمانان این کشور راه‎اندازی شد.

 

به گزارش سیتنا، سفارت مجازی میانمار که در آدرس http://myanmar-embassy.com  قابل دسترسی است، در صدد است با دفاع از حقوق شهروندی مسلمانان کشور میانمار پیام این مردم ستمدیده را به جهانیان برساند.

در بیان هدف از تاسیس سفارت مجازی میانمار در این سایت چنین آمده است:” سفارت مجازی میانمار دریچه ای است برای بیان دردهای مردم این سرزمین کهن ؛ آنان که قرن ها در سرزمین مادری خود زیسته اند و به جرم عقیده و آیین خود یا سرزمینشان قتلگاه آنان گشت و در آتش سورانده شدند یا مجبور به مهاجرت شدند. بنا بر گفته رئیس جمهور این کشور مسلمانانی که قرن ها در سرزمین مادریشان زیسته اند دیگر شهروند آن نمی باشند.
سفارت مجازی میانمار سعی دارد اخبار کشتار مردم ، سوزاندن زنان و کودکان و بی سرزمین کردن مردم این سرزمین را به گوش جهانیان برساند. جنایاتی که به تحریک دولت این کشور و دول غربی انجام می شود. امید است به همت آزادی خواهان جهان و فشار به دولت میانمار این فجایع متوقف شده و مسلمانان درکشورشان با صلح ادامه زندگی دهند.”
 

علاقه مندان می توانند در جهت حمایت از مردم ستمدیده این کشور مطالب، گزارشات و طرح های خود را به سفارت مجازی میانمار ارسال نمایند.

انتهای پیام
 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-11-05 08:13

افزودن دیدگاه جدید