کد مطلب: 

4490
هتک حرمت آقای دبیر توسط دختر خانم مدیر در فضای وب

رییس پلیس فتای استان اصفهان از دستگیری دختری که اقدام به هتک حیثیت یکی از دبیران آموزش و پرورش کرده بود، خبر داد.

به گزارش سیتنا، سرهنگ خسروی دراین‌باره گفت: در پی شکایت یکی از دبیران آموزش و پرورش استان مبنی بر هتک حیثیت وی از طریق انتشار مطالب کذب در فضای مجازی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

خسروی با اشاره به اظهارات شاکیه افزود: از حدود یک ماه پیش تاکنون فرد یا افراد ناشناسی پست الکترونیکی با نام و مشخصات شاکی ایجاد کرده بودند و به‌ وسیله آن به تمامی همکاران و آشنایان وی از جمله همسرش ایمیل‌های با مضمون توهین و افترا و موارد غیراخلاقی ارسال می‌کردند که این امر موجب هتک حیثیت و آبروریزی شاکی را فراهم و وجهه‌ اجتماعی وی را تخریب کرده بود.

رییس پلیس فتای استان اصفهان ادامه‌داد: ماموران ابتدا در خصوص صحت و سقم ادعای شاکیه تحقیقات لازم را انجام داده و سپس پرونده را مورد بررسی قرار دادند که مشخص شد این ایمیل‌ها از طریق سیستم‌های رایانه‌ای چندین کافی‌نت در اصفهان ارسال شده است.

وی افزود: پس از استعلام‌های صورت گرفته نهایتا متهمه که دختر مدیر مدرسه‌ای بود که شاکیه در آن مشغول به خدمت است، شناسایی شد که وی پس از دستگیری ابتدا منکر هرگونه بزهی شد اما سرانجام پس از رویت شواهد و مدارک به جرم خود اعتراف و انگیزه خود را خصومت شخصی و مشکلات خانوادگی عنوان کرد.

رییس پلیس فتای استان اصفهان به متخلفان فضای مجازی هشدار داد که هرگونه هتک حرمت و انتشار مطالب کذب و دروغین علیه افراد در فضای مجازی که موجب بی‌آبرویی دیگران شود جرم تلقی شده و با عاملان آن برخورد خواهد شد.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-10-31 19:38

افزودن دیدگاه جدید