کد مطلب: 

4437

تغییر محدوده ترافیکی ‌نمایشگاه مطبوعات

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح ویژه ترافیکی برای نمایشگاه مطبوعات خبر داد و گفت: محدوده اجرای طرح زوج و فرد از ابتدای خیابان قنبرزاده به اول خیایابان خرمشهر منتقل می‌شود.
 
به گزارش سیتنا، سرهنگ سعید اسماعیلی در آستانه آغاز به کار نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در راستای مساعدت پلیس راهور تهران با خبرنگاران و اصحاب رسانه و در جهت ایجاد تسهیلات برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه، ابتدای محدوده اجرای طرح زوج و فرد از ابتدای خیابان قنبرزاده به ابتدای خیابان خرمشهر (آپادانا) منتقل می‌شود.
 
وی تاکید کرد: این تغییرات تنها در طول برگزاری نمایشگاه برای استفاده مراجعین از پارکینگ شرقی نمایشگاه در خیابان قنبرزاده اعمال خواهد شد و پس از آن محدوده زوج و فرد به محل قبلی انتقال می‌یابد.
 
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران با اشاره به اجرای طرح ویژه ترافیکی برای نمایشگاه مطبوعات افزود: بر این اساس ماموران راهنمایی و رانندگی به طور ویژه‌ مسیرهای منتهی به نمایشگاه مطبوعات و خیابان‌های اطراف آنرا تحت کنترل قرار می‌دهند.
 
وی با اشاره به این که تعداد قابل توجی از ماموران راهنمایی و رانندگی مناطق ۲۲ گانه برای اجرای طرح ویژه ترافیکی در نمایشگاه مطبوعات بکارگیری شده‌اند تا نسبت به روان‌سازی بار ترافیکی در خیابان‌های منتهی به محل برگزاری نمایشگاه اقدام کنند، به ایسنا گفت: بدیهی است ماموران پلیس از هرگونه توقفر دوبله در خیابان‌های خرمشهر، قنبرزاده، شهید بهشتی، میرعماد و ... جلوگیری می‌کنند.
 
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران از مراجعه‌کنندگان به نمایشگاه مطبوعات خواست تا از پارک وسایط نقلیه خود در معابر اطراف نمایشگاه جددا خودداری کنند، چرا که در غیر این صورت خودروهای آن‌ها به پارکینگ منتقل خواهند شد.
 
به گفته وی هرگونه پارک خودروها در خیابان‌های اطراف مصلی تهران شامل قنبرزاده، بهشتی، مدرس و رسالت ممنوع است.
 
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران در پایان با اشاره به تمهیدات ویژه اتخاذ شده از سوی شهرداری تهران برای نمایشگاه مطبوعات از شهروندان خواست تا حد امکان از وسایط نقلیه عمومی برای مراجعه به نمایشگاه استفاده کنند. 
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-10-27 10:36

افزودن دیدگاه جدید