کد مطلب: 

4435

آگهی عجیب گوگل برای تمسخر ویندوز 8

در حالی که واکنش‌های عمومی نسبت به ویندوز 8 مختلف بوده، شرکت‌های بزرگ رقیب مایکروسافت هم برای جلوگیری از موفقیت احتمالی این سیستم عامل وارد عمل شده‌اند.

به گزارش سیتنا از فارس به نقل از ان بی سی نیوز، از جمله این شرکت‌ها گوگل است که یک آگهی را برای تبلیغ محصولات خود در برابر مایکروسافت منتشر کرده است.

در آگهی یاد شده با ویندوز 8 شوخی شده و به کنایه این سیستم عامل گیج کننده توصیف شده، سپس به کاربران گفته می شود که می توانند گوگل خودشان را با مشاهده این آگهی بازپس بگیرند. آگهی یاد شده در واقع تبلیغی برای سایت getyourgoogleback.com است که در صورت ورود به آن کاربران امکان نصب برنامه جستجوی گوگل را بر روی ویندوز پیدا می کنند.

این برنامه پس از افزوده شدن به صفحه اول ویندوز دسترسی به خدمات این جستجوگر را ممکن می کند. در مرحله بعد سایت یاد شده کاربران را به نصب مرورگر کروم توصیه می کند.

کارشناسان می گویند این تازه ترین پیکار تبلیغاتی گوگل برای افزایش سهم کروم و جستجوگر خود در مقایسه با مرورگر IE و همین طور جستجوگر بینگ مایکروسافت است.

پیش از این مایکروسافت هم بارها با انتشار تبلیغات آنلاین تلاش کرده بود کیفیت و کارآیی محصولات و خدمات گوگل را زیر سوال برده و آنها را به سخره بگیرد. 

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-10-27 10:11

افزودن دیدگاه جدید