کد مطلب: 

4232
پیگیری پیامک‎های واریز وجه برای دریافت جایزه

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: مشترکان در صورت دریافت پیامک های انبوه تبلیغی درباره واریز وجهی برای دریافت جایزه می توانند، شماره ارسال کننده را برای پیگیری به این سازمان اعلام کنند.

به گزارش سیتنا، رضوانی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر افزود: همچنین اگر مشترک خاصی با شماره شخصی پیامک های تبلیغی مبنی بر واریز وجهی برای دریافت جایزه ارسال کند، قابل پیگیری است.

وی با تاکید بر اینکه اپراتورهای تلفن همراه نباید مجوز اینگونه فعالیت ها را بدهند، افزود : قطعا این موارد از طریق سازمان تنظیم مقررات قابل پیگیری است.

رضوانی با اشاره به اینکه تاکنون شکایتی به ما نرسیده است، گفت: مسئولیت کلی این کار با اپراتور است و اگر موارد تخلف یا سوء استفاده ای باشد، خود اپراتور باید پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه مشترکان در مرحله نخست، موارد تخلف را به اپراتور اعلام کنند، افزود: مشترکان در صورت پاسخ نگرفتن می توانند از طریق سایت سازمان تنظیم مقررات و سامانه پاسخگویی به شکایات به نشانی www.cra.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 88112511 تماس بگیرند.

رضوانی با اشاره به مصوبه 133 کمیسیون تنظیم مقررات گفت: در این مصوبه تعیین تکلیف شده است، اپراتورهای تلفن همراه باید قبل از ارسال هر پیامک انبوه برای مشترکان، مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح بگیرند.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: اپراتورها باید همچنین اجازه مشترک را نیز قبل از ارسال پیامک گرفته باشند.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-10-07 05:35

افزودن دیدگاه جدید