کد مطلب: 

420

تخفیف 80 درصدی همراه اول به حجاج

تخفیف 80 درصدی همراه اول به حجاج

به منظور کاهش هزینه مکالمات زائرین محترم بیت‌الله الحرام، همراه اول امسال به حجاج 80 درصد تخفیف می‌دهد.

 

به گزارش سیتنا، روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: اپراتور اول به منظور تسهیل خدمات ارتباطی زائرین محترم بیت‌الله الحرام، امکان استفاده آسان و ارزان از سرویس رومینگ بین‌الملل را برای کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری در کشور عربستان فراهم کرده است.

 

با توافقات به‌عمل آمده با اپراتور اتحاد (موبایلی) عربستان، مشترکان همراه اول در ایام حج در صورت انتخاب این اپراتور (اتحاد)، از 80 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد. بدین ترتیب با این تمهیدات هزینه تماس با ایران و داخل عربستان 445 تومان، هزینه تماس دریافتی 167 تومان، هزینه ارسال پیامک 145 تومان و هزینه دریافت پیامک رایگان منظور می‌شود.

 

بر اساس این گزارش سرویس رومینگ برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول (به جز مشترکین سیم کارت‌های 0910) به‌صورت پیش فرض فعال بوده و تنها با روشن کردن گوشی در کشور عربستان قابل استفاده است.

 

مشترکین دائمی با پیش شماره 0910 می‌توانند با مراجعه به مراکز خدمات مشتریان و پرداخت صورتحسابی با حداقل 200 هزار تومان نسبت به فعال‌سازی این سرویس اقدام کنند.

 

این گزارش می‌افزاید: چنانچه مشترکین از شبکه اپراتورهای الجوال (STC) و زین (Zain) استفاده کنند، هزینه تماس با تعرفه عادی محاسبه می‌شود. هزینه تماس دریافتی از طریق این اپراتورها 167 تومان، تماس داخلی 1005 تومان، هزینه تماس با ایران 2726 تومان و ارسال پیامک 460 تومان است.

 

همراه اول با تأکید بر اینکه روشن کردن تلفن همراه هیچ هزینه‌ای در بر ندارد، اعلام کرده است از آنجا که هزینه مکالمات بین الملل به دقیقه محاسبه می‌شود، برای تماس های کمتر از 60 ثانیه هزینه مکالمه یک دقیقه و برای تماس‌های بین 60 تا 120 ثانیه، دو دقیقه محاسبه می‌شود.

 

هم‌چنین همراه اول توصیه کرده است به منظور مدیریت بهتر هزینه‌ها و جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از سرقت سیم‌کارت های دائمی و تهیه آسان شارژ مورد نیاز توسط خانواده زائر از طریق سایت همراه اول، زائرین محترم از سیم کارت‌های اعتباری استفاده کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-10-02 09:53

افزودن دیدگاه جدید