کد مطلب: 

4114
با 10 هزار تومان تلفن ثابت بخرید
قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران درباره تلفن ثابت اعتباری که قرار است از سوی این شرکت عرضه شود، گفت: به نظر می‌رسد تلفن ثابت اعتباری برای مستاجرین بیشتر مورد نیاز باشد.

به گزارش سیتنا، "یافتیان" قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران بیان کرد: قیمت خرید یک خط تلفن ثابت بالغ بر 50 هزار تومان است که با چهار یا پنج درصد مالیات بر ارزش افزوده که توسط دولت گرفته می‌شود، به متقاضیان واگذار می‌شود.

وی درباره تلفن ثابت اعتباری توضیح داده بود: این سرویس به گونه‌ای است که افراد با خرید شماره تلفن اعتباری و شارژ آن همانند سیم‌کارت‌های اعتباری می‌توانند از خط تلفن ثابت اعتباری استفاده کنند.

با این حال معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در توضیح تعرفه استفاده از این خطوط گفته بود: تعرفه مکالمه تلفن‌های اعتباری همچون تلفن‌های ثابت دائمی محاسبه می‌شود و هزینه خرید این خطوط مبلغ 10هزار تومان است.

رضوانی در توضیح تعرفه این خطوط، به 51 ریال در نظر گرفته شده همچون تلفن‌های ثابت اشاره و بیان کرد: این طرح در حال حاضر به صورت پایلوت در چند استان اجرا می‌شود که در صورت استقبال و موفقیت آن، در کل کشور اجرا خواهد شد.
 انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-09-26 08:58

افزودن دیدگاه جدید