کد مطلب: 

4110

تکذیب در مورد فیلم حاشیه ساز و خبرسازی دروغین علیه احمدی نژاد

مرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران، خبر منتشر شده در خصوص پاسخ دکتر احمدی نژاد به سوالی در مورد تعداد اعضای هیات همراه وی به سازمان ملل را تکذیب و این گونه اقدامات غیرحرفه ای و ضد اخلاقی را ادامه کینه توزی و خبرسازی دروغین رسانه وابسته به استعمار پیر علیه دولت و ملت بزرگ ایران دانسته است.
 
به گزارش سیتنا، در متن این اطلاعیه که در اختیار رسانه ها قرار گرفته آمده است: روابط عمومی دفتر رییس جمهور خبر منتشر شده در خصوص پاسخ دکتر احمدی نژاد به سوالی در مورد تعداد اعضای هیات همراه وی به سازمان ملل را قویاً تکذیب کرده و این گونه اقدامات غیرحرفه ای و ضد اخلاقی را ادامه کینه توزی و خبرسازی دروغین رسانه وابسته به استعمار پیر علیه دولت و ملت بزرگ ایران می داند.

بی تردید علت اصلی توسل به این دست اقدامات سطح پایین و مضحک حاکی از عمق کینه و عصبانیت آنان از موفقیتهای دولت جمهوری اسلامی ایران در عرصه سیاست بین الملل است. اینان به زعم خود در تلاش هستند تا مواضع ضد استکباری و ضد صهیونیستی دکتر احمدی نژاد را تحت الشعاع خبرسازی ها و ادعاهای کذب خود قرار دهند.

این رسانه مغرض در حالی مدعی بیان ادبیاتی نامناسب از سوی دکتر احمدی نژاد شده که رییس جمهوری اسلامی ایران به اذعان همگان، حتی در برخورد با مخالفین خود نیز به رعایت احترام و اخلاق مقید است.

شایان ذکر است با توجه به اینکه هر ساله ویزای تعداد زیادی از افراد معرفی شده هیات همراه رییس محترم جمهور به سازمان ملل صادر نمی شود و حتی ویزای برخی از افراد معرفی شده پس از اعزام هیات ایرانی صادر می گردد، لذا اسامی بیشتری معرفی می شوند تا در ترکیب تیم هیات همراه رییس جمهور محترم برای انجام ماموریتهای مختلف در این سفر، هیچ گونه مشکلی پیش نیاید.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-09-26 05:03

افزودن دیدگاه جدید