کد مطلب: 

4107

فحاشی سخنگوی کلینتون به یک خبرنگار

ناسزاگویی سخنگوی وزیر امور خارجه آمریکا در پاسخ به سوالات یک خبرنگار بار دیگر توجه رسانه‌ها را به بی‌اخلاقی در بین دولتمردان این کشور جلب کرده است.

به گزارش سیتنا به نقل از مهر،  اقدام «فیلیپ راینس» سخنگوی مطبوعاتی «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه آمریکا موجی از انتقاد‌ها را متوجه وی کرده است.

بر این اساس، وی در پاسخ به سوالات چالش برانگیز «مایکل هستینگز» خبرنگار آمریکایی با بیان اظهاراتی توهین آمیز اقدام به فحاشی کرده است. به دنبال ناسزاگویی این مقام آمریکایی، هستینگز نیز نامه‌های اینترنتی رد و بدل شده بین خود و سخنگوی کلینتون را منتشر کرده است.
 
این تبادل نامه با طرح سوالات چالشی از سوی خبرنگار مذکور در مورد حمله اخیر به کنسولگری آمریکا در بنغازی و به ویژه دفتر خاطرات «کریس استیونس» سفیر آمریکا در لیبی آغاز شده و با طفره رفتن راینس از پاسخگویی ادامه یافته است.
 
در بخش پایانی این سوال و جواب، راینس از خبرنگار پرسیده است: چرا سوالاتی را مطرح می‌کنی که گویی پاسخ آن‌ها را از قبل می‌دانی؟ و هستینگز نوشته است: چرا به جای مهمل گویی جواب ساده‌ای به من نمی‌دهی؟ در ‌‌نهایت سخنگوی وزیر خارجه آمریکا با نوشتن جمله‌ای کوتاه و فحاشی به خبرنگار این مصاحبه را متوقف کرده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-09-26 04:52

افزودن دیدگاه جدید