کد مطلب: 

4053
هک سایت‎های امنیتی، اقتصادی اسرائیل توسط گروه ایرانی
تیم سایبری موسوم به "ایرانیان دیتاکدرز" با صدور اطلاعیه ای از ایجاد اختلال در حدود 370 سایت صهیونیستی در واکنش به توهین به اسلام و پیامبر اکرم(ص) خبر داد.

به گزارش سیتنا نقل از مهر، در این عملیات گسترده اینترنتی که طی آن بسیاری از سایت های اینترنتی مرتبط با رژیم صهیونیستی در حوزه های امنیتی، اقتصادی، تجاری و خدمات اینترنتی هک شده اند، تصویر پیام رهبر معظم انقلاب در محکومیت توهین به پیامبر اعظم(ص) به دو زبان انگلیسی و فارسی قرار داده شده است.

 
این گروه هکری هم چنین تصویری از تظاهرات مسلمانان در اعتراض به این حادثه که در آن پرچم رژیم صهیونیستی و آمریکا در حال سوختن است قرار داده اند.
 
به گزارش سیتنا، متن اطلاعیه تیم سایبری ایرانیان دیتاکدرز به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
خداوند متعال را شاکریم که بار دیگر این قدرت را به ما عطا فرمود تا در راه جهاد در راه خدا و اسلام قدم نهاده و موفق شویم.
 
تیم امنیتی ایرانیان دیتاکدرز در اقدامی تهاجمی جهادی در تاریخ 29/6/1391 با توکل به خداوند متعال و تکیه بر حق توسط نیروهای جوان خود  به سایت ها و سرورهای آمریکایی اسرائیلی حمله نموده و موفق به هک کردن 370 سایت مهم و تجاری این کشورهای نژاد پرست شد. این حمله به این دلیل انجام شد تا بدانند مسلمانان در سراسر جهان با هم متحد هستند و لحظه ای بی احترامی به اعتقادات خود را نمی پذیرند و جواب سنگینی را می دهند .
 
در این حمله سایت های مهمی مورد نفوذ قرار گرفتند که مهم ترین این سایتها از سایتهای اسرائیلی امنیتی، بازرگانی و تجاری بوده است. از جمله این سایت ها می توان به سایت ISSP(تهیه کننده پروژه های امنیتی ارتش اسرائیل) و onosecurity (شرکت تولید کننده سیستمهای امنیتی اسرائیل) و TevaBank بانک توا اشاره کرد.
 
این گروه هکری پیش از این نیز طی چند عملیات اینترنتی اقدام به هک گروهی چندین سایت اینترنتی دیگر کرده بود.
 
اهم سایت های هک شده به این شرح است:
 
> شرکت بزرگ تجاری اسرائیلی businesstone همراه با تمام زیر مجموعه ها:
 
 
> یک بانک اسرائیلی که اطلاعات آن هم برداشته شده است:
 
 
> یک سایت سرویس دهنده بلاگ اسرائیلی:
 
 
> سایت مهم تجاری اسرائیلی با تمام زیر مجموعه ها:
 
 
> سایت امنیتی اسرائیلی:
 
 
> مهمترین سایت هک شده که پرو‍ژه های مهم ارتش اسرائیل را به عهده داشته و آدرس سایت مخفف عبارت israel speacial security project است.
 
 
گروه هکری ایرانیان دیتاکدرز پیش از این نیز در عملیات های سایبری متعددی به پایگاه های اینترنتی اسرائیلی حمله کرده و این سایت ها را از کار انداخته بودند.
 
فهرست تاییدیه هک شدن مجموع 370 سایت ها نیز در لینک های زیر قابل دسترسی است:
 
 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-09-22 17:24

افزودن دیدگاه جدید