کد مطلب: 

4024

حجاج از سیم‌کارت‌های ایرانی استفاده کنند

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گفت: حجاج بیت‌الله الحرام دارای سیم‌کارت اعتباری از اپراتور‌های اول و دوم و دیگر اپراتورهای فعال در کشور حتما قبل از اعزام کارت شارژ تهیه کنند.

1x1.trans چرا سیم کارت خارجی نخریم ؟

به گزارش سیتنا، حسن رضوانی در گفت‌گو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تاکید بر ضرورت جلوگیری از مشکلات احتمالی،‌ اظهار کرد: حجاج برای جلوگیری از مشکلات در ایام مراسم حج در کنار مواظبت از سیم‌کارت و گوشی خود، از واگذاری آن به افراد ناشناس خودداری کنند و بهتر است در طول ایام مراسم از سیم‌کارت‌های ایرانی استفاده شود.

وی تصریح کرد: در جهت جلوگیری از مشکلات آتی بهتر است از خرید سیم‌کارت‌های خارجی در ایران و در خیابان‌های شهرهای مکه معظمه و مدینه منوره خودداری کنند و در صورت ضرورت از امور مشترکین اپراتورهای فعال در کشور عربستان سیم‌کارت تهیه کنند.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی افزود: مشترکینی که از سیم‌کارت‌های ایرانی در کشور عربستان استفاده می‌کنند، در صورت نداشتن مکالمه ورودی یا خروجی هیچگونه شارژی نخواهد داشت و به طور کلی روشن بودن موبایل در کشور عربستان هیچ هزینه اولیه‌ای برای مشترک و زائرین نخواهد داشت.

رضوانی در پایان بیان کرد: نمایندگان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در مکه معظمه و مدینه منوره آمادگی پاسخگویی به مشکلات زائران را خواهند داشت و در صورت بروز مشکلاتی با هماهنگی مدیران کاروان برطرف خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-09-19 22:19

افزودن دیدگاه جدید