کد مطلب: 

3609

بهبود سرعت اینترنت از طریق گوگل!

گوگل با وجود ابزارهایی که استفاده از آنها به پهنای باند زیادی نیاز دارد امکاناتی را فراهم کرده که حتی الامکان از کاهش سرعت جلوگیری شود.

 
به گزارش سیتنا، یک کارشناس نرم افزار در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: ابزارهای گوگل به دلیل اینکه از پهنای باند زیادی استفاده می کنند باعث افت سرعت اینترنت می شوند.
 
وی با اشاره به اینکه کاربران با غیر فعال کردن امکانات اضافی گوگل می توانند از سرعت بیشتری برخوردار شوند، افزود: غیر فعال کردن پیشنهادات گوگل در صفحه جستجوی خود یکی از این امکانات است که کاربران با رفتن به قسمت search preferences و با فعال کردن never show Instant vesultsمی توانند از آن جلوگیری کنند تا دیگر نمایش داده نشود.
 
وی اشاره کرد: فایل های فلش در وب سایت ها که به طور خودکار پس از بازشدن صفحه شروع به نمایش می کنند، از دیگر علل کند شدن سرعت اینترنت است که در گوگل کروم می توان با رفتن به لینک: chorme://chorme/settings/cantent و با کلیک بر روی click to play این امکان را فراهم می کنید که این فایل ها همانند با دستور کلیک خودتان نمایش داده شود.
 
وی تصریح کرد: کاربرانی که از Gmail استفاده می کنند نیز هنگام باز کردن اکانت خود زمان زیادی را به انتظار سپری می کنند که معمولاً خود سایت شما را به استفاده از حالت بیسیک دعوت می کند و توصیه می گردد حتماً‌ از این پیشنهاد استفاده کنید.
 
این کارشناس نرم افزار یادآور شد: این نسخه تمام امکانات Gmail را ندارد ولی کارهای اصلی خود را می توانید در آن انجام دهید.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-17 15:13

دیدگاه‌ها

تصویر زكريا
دم از دولت الكترونيك ميزنين خوب خوباشو جلو خودتون مسئولين محترم ميزارن خيال ميكنين همه دارند ولي در محله گنداب به اسم جاده ساحلي در مركز استان كردستان يعني سنندج يك خط تلفن ثابت وبدون مشكل قطعي نداريم مخابرات ઋناتوان از دادن اينترنت حتي اينترنت ذغالي ما كه مثل زمانهاي قديم تلفن نداريم هرروز برق قطع ميشه يخچالمون كه بجاي ابگرمكن داره ايفاي نقش ميكنه درجه انتن دهي همراه اول در حد يك از پنج درجه روي موبايله ايرانسل بهتره انتن دهيش پره اما ديشب به جي پي ار اس وصل ميشد اما يك صفحه گوگل را بعد از پنج دقيقه ناقص باز كرد تو اين رده بندي تازه خوبه به رتبه ما ارفاق كردن صدوشونصدم شديم
ارسال شده توسط زكريا در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
مجید جان درستش حتی الامکان هست. حد الامکان غلطه.
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
واقعا خوبه گوگل رو ایرانی ها طراحی نکردند همیشه حداقل امکانات
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید