کد مطلب: 

3553

اتفاقات عجیب در تلویزیون ایران در حین المپیک!

پخش تلویزیونی مسابقه‌ی کشتی مسعود اسماعیل‌پور که شامگاه شنبه ـ 21 مرداد ماه ـ به حریف هندی خود باخت، اتفاقی غیرمنتظره را برای پخش تلویزیونی مسابقات المپیک رقم زد.

به گزارش سیتنا به نقل از ایسنا، پخش مستقیم مسابقات تیم کشتی المپیک ایران از تلویزیون، در حالی که در روزهای اخیر توجه بینندگان بسیاری را به خود جلب کرده، با اتفاقات غیرمنتظره‌ای هم همراه بوده است.

پخش تلویزیونی مسابقه‌ی کشتی مسعود اسماعیل‌پور که شامگاه شنبه ـ 21 مرداد ماه ـ به حریف هندی خود باخت، اتفاقی غیرمنتظره را برای پخش تلویزیونی مسابقات المپیک رقم زد.
 
در جریان این دیدار پس از باخت ورزشکار ایرانی، گزارشگر حاضر در ورزشگاه با ادای جملاتی امیدوارکننده چون «بازی خوبی بود» و ... سعی در تلطیف فضا داشت. اما لحظاتی بعد در حالی که صدای گزارشگر بازی هنوز قطع نشده بود، بیننده‌‌ی تلویزیونی صدای گزارشگر را شنید که می‌گفت، «اسماعیل‌پور خیلی بد باخت»، «او اصلا کُچ نشد» و ... !
 
شامگاه جمعه هم پس از اینکه صادق گودرزی ـ نایب قهرمان جهان در سال‌های 2010 و 2011 ـ نتوانست مقابل حریف آمریکایی خود به پیروزی برسد و به مدال نقره بسنده کرد، برای لحظاتی شبکه سه به اشتباه از طریق زیرنویس کسب مدال طلا را به ایرانیان تبریک گفت(!) که البته این اشتباه به سرعت اصلاح شد.
 
شامگاه شنبه ـ 21 مرداد ماه ـ پس از اینکه احسان لشگری موفق به کسب مدال برنز در مسابقات کشتی المپیک شد، سرود قهرمانی برای او پخش نشد تا شبکه سه به سرعت برنامه‌‌ی زنده معارفی خود را دنبال کند!
 
این در حالی است که کسب مدال‌های برنز از سوی ورزشکاران ایرانی همواره با پخش سرودهای قهرمانی در تلویزیون همراه بوده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-12 21:13

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
ایران انقدر شورش رو در آورده که آدم فقط از دیدن مسابقات اعصابش خرد میشه جایی که خوشحال شه مسابقه رو نشون میدن بعد توزیع مدال دیگه به مردم مربوط نمیشه که نشون بدن تا مردم یه کم خوشحال شن فقط میشه گفت متاسفم
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید